Łukasz Szewczyk12.09.2018 (11:50)33 komentarze

Maciej Orłoś startuje z autorskim kanałem na YouTube (wideo)

Popularny dziennikarz Maciej Orłoś uruchamia autorski kanał w serwisie YouTube.
Maciej Orłoś / Fot. Show Central Agency
- Na YouTube jestem oczywiście obecny, ale można mnie tam znaleźć w różnego rodzaju materiałach, we fragmentach programów, które albo prowadziłem, albo byłem gościem. Postanowiłem więc uporządkować swoją obecność na YouTube. A konkretnie - uruchamiam wraz z grupą współpracowników - autorski kanał z materiałami przygotowanymi specjalnie dla widzów YouTube`a - mówi Maciej Orłoś.
Maciej Orłoś zabierze widzów w podróż po swojej karierze dziennikarskiej, ale także obecnej i wcześniejszej drodze zawodowej. Ujawni niepublikowane do tej pory materiały i szczegóły zza kulis swojej pracy. Będzie to podróż po historii polskich mediów, ale także po współczesnej dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

- Będę pokazywał widzom moją pracę od jej zaplecza, opowiem o kulisach tego co zawodowo robiłem wcześniej i robię teraz. Liczę też zresztą na wskazówki, komentarze, propozycje treści i formatów od widzów. To co chce robić, tworzę dla nich i chcę aby mieli na to jak największy wpływ.- opisuje Maciej Orłoś.

Maciej Orłoś / Fot. Show Central Agency
W ramach kanału zaplanowane są różne formaty treści, od vlogów przez wywiady po relacje zza kulis pracy dziennikarskiej oraz współprace z cenionymi osobowościami telewizji i Internetu. Pierwszy materiał pojawi się na kanale Macieja Orłosia już 17 września 2018 o godzinie 17:00.

- Tematów mi nie brakuje, pomysłów też, mam nadzieje że widzowie będą zadowoleni. A dla mnie ciekawym doświadczeniem i to bardzo, będzie dobór tematów, wątków, historii i współtworzenie mojego kanału wraz z widzami. Bardzo liczę na tę interaktywność, czy może raczej aktywność. Bo wiem, że może wyniknąć z niej coś wartościowego, wyjątkowego - tłumaczy dziennikarz.


Kanał Macieja Orłosia na Youtube tworzony jest we współpracy z siecią partnerską Video Brothers. Producentem są Orłoś Studio i Agencja Show Central. Za realizacje i montaż odpowiada firma Sky Video.

Komentarze (1 - 10 z 33)

"Popularny dziennikarz(...)" - kogoś tu poniosło. Raczej marny aktorzyna.
 6  
"Maciej Orłoś zabierze widzów w podróż po swojej karierze dziennikarskiej" - Ja wiedziałem że tak będzie: Jak byłem młody to nagrywałem wywiady na magnetofon Grundig C 410 i miałem takie fajne kasety Stilon Gorzów ble ble ble, co za dupek.
 2  
Tak się robi propagandę:

"Premier Mateusz Morawiecki zaliczył wpadkę na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Jak ujawnił Dziennik Gazeta Prawna podczas prezentacji pomylił się w rachunkach. A nie chodziło o jakąś małą kwotę. Premierowi zgubiło się 9 miliardów!
– To zmiana rewolucyjna. Jeszcze trzy lata temu – choć nie chcę, aby było to nadmiernie polityczne przemówienie, ale porównania same się nasuwają - na służbę zdrowia wydawaliśmy niespełna 4 proc. PKB. W roku 2019 przeznaczamy 4,86 proc. PKB. A więc znaczące poniesienie wydatków w tym obszarze – zacytował wystąpienie premiera z Forum Ekonomicznego w Krynicy "Dziennik Gazeta Prawna".
Wygląda na to, że premier delikatnie mówiąc minął się z prawdą. Chodzi o stwierdzenie o „niespełna 4 proc. PKB”. Według dziennikarzy to niespełna 4 proc., tak naprawdę wyniosło 4,44 proc., a ta pozornie niewielka różnica to ok. 9 mld więcej nakładów na służbę zdrowia. To nie wszystkie pomyłki. Okazuje się, że premier ogłosił również 100 mld zł na zdrowie na 100-lecie niepodległości. DGP sprawdziło w planie finansowym NFZ zaplanowane wydatki. Te sięgają 82,5 mld zł. Jakie w takim razie środki doliczył premier do zaokrąglenia sumy? Wydatki unijne? Samorządowe? – pytają dziennikarze. "
 4  
Cenzura internetu ruszyła z kopyta! Europosłowie PO poparli ACTA 2. Dyrektywa ogranicza wolność w internecie. Wiele niejasnych przepisów i

Internauci organizują się do protestu pod biurem PO !
I bardzo dobrze że przegłosowana. Skończy się bezkarne cytowanie cudzych treści bez podawania źródła. Skończą się manipulacji i przekręcanie znaczenia słów.

Mamy tu takich cytujących jak POgromca i choćby wpis wyżej.
W końcu ktoś będzie miał nad takimi złodziejami cudzej intelektualnej własności bat.
 7  
Na tym lewackim "portalu" również. Gdyby PiS glosował "za" Szewczyk wysmarowałby już kilka paszkwili.
Swoją drogą jemu też skończy się to darmowe "kopiuj-wklej"
 12  
Najbardziej uderzy to w pisowskich gryzipiórków, którzy bezkarnie kradną cudzą własność intelektualną i podają bez źródła.
Wielokrotnie tutaj wskazywałem na złodziei cudzych tekstów, którzy nawet pisowskie dyrdymały "przeklejąją" chcąc w jakikolwiek sposób zaistnieć.
To będzie dramat. Jak tu sklecić zdanie samodzielnie w tych ich portaliczkach i gazetkach, skoro jest się reprezentantem nieuków piszącym dla nieuków :D :D :D
 9  
SKOŃCZYSZ JAK TORBICKA CZY ORŁOŚ

XDDD
 10  
"Maciej Orłoś zabierze widzów w podróż po swojej karierze dziennikarskiej, ale także obecnej i wcześniejszej drodze zawodowej. Ujawni niepublikowane do tej pory materiały i szczegóły zza kulis swojej pracy."

.... milion subskrybentów pęknie jak nic. :) A tak na poważnie .... Orłoś nawet grosza na tym chyba nie zarobi.
 4  
@johnyB
Jak zwykle kłopoty z rozumieniem tego co się czyta.

Sam napisałeś "LINKI".
Wklejenie linka jest równoznaczne z podaniem źródła.

Pisowskie tłuki wklejają tu swoje W ścieku bez podania źródła, cytując i nawet nie oznaczając że to cytat.

Rozumiesz?
Wątpię. ;)
 4  
@johnyB
Wytłumacz mi tą zawiła konstrukcję
:Czyli nieważne co jest "w linku", tylko to, co ten link wyświetli.;

Przecież skoro linkujesz artykuł, to podajesz jego źródło i autora cymbale?

Prawo do cytatu obowiązuje i będzie obowiązywać, a tu chodzi o przywłaszczanie cudzego tekstu pod swoim nazwiskiem baranie ;)

W każdej pracy możesz dowoli cytować fragmenty książek, publikacji, pod warunkiem że podasz ŻRÓDŁO !!!

PISowski geniuszu, zacznij w końcu logicznie myśleć !!!
 5