Łukasz Szewczyk12.09.2018 (14:04)6 komentarzy

Anja Rubik charytatywnie na Allegro. Edukacyjne książki o seksie z autografem

Jeszcze przed oficjalną premierą, na Allegro zdobyć można książkę najsłynniejszej polskiej topmodelki. Licytacje limitowanej puli 100 egzemplarzy #sexedpl z autografem Anji Rubik zaczynają się od 1 zł i potrwają do 19 września. Cały zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na kampanie edukacyjne i warsztaty z zakresu edukacji seksualnej.
Anja Rubik w kampanii #Sexedpl / (C) Adam Pluciński
Anja Rubik w kampanii #Sexedpl / (C) Adam Pluciński
Publikacji nie ma jeszcze w sklepach, ale 100 książek z autografem Anji Rubik jest już dostępnych w serwisie Charytatywni Allegro. Dodatkowo licytować można także spotkanie z autorką książki #sexedpl oraz osobistą dedykację w książce. Aukcje potrwają do 19 września do godziny 13:00.
Kampanię #sexedpl można wesprzeć także finansowo, kupując cegiełki za 5, 10, 20, 50 lub 100 zł lub robiąc wpłatę bezpośrednią, czyli przeznaczając dowolną kwotę przez stronę https://aukcjesexed.pl

Cały dochód ze sprzedaży limitowanej serii książek Anji Rubik zostanie przeznaczony na kampanie edukacyjne i warsztaty, które w przystępny i atrakcyjny sposób zaangażują społeczeństwo w pogłębianie wiedzy na temat wszystkich aspektów świadomej i bezpiecznej aktywności seksualnej.

- #sexedpl to akcja, której celem jest wypełnienie luki pomiędzy potrzebami młodych osób a utartym sposobem (nie)edukowania polskiego społeczeństwa w sferze seksu. Kampanie w ramach #sexedpl są skierowane głównie do nastolatków i ich rodziców, ale również do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o tematy związane z ciałem i intymnością - tłumaczy Anja Rubik.

Książka "SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"
Książka "SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"
Książka #sexedpl to zapis kilkunastu rozmów Anji Rubik z ekspertkami i ekspertami, w których topmodelka otwarcie pyta o wszystko, co w polskim społeczeństwie często kategoryzowane jest jako tabu. Publikacja jest elementem kampanii społecznej o tej samej nazwie, do której autorka zaangażowała szereg znanych aktorów, artystów i influencerów, m.in. Romę Gąsiorowską, Monikę Brodkę, Maffasion, Roberta Biedronia czy Macieja Stuhra. Kampania okazała się jedną z najsilniejszych akcji społecznych w ostatnich miesiącach. Zaangażowała emocje wielu środowisk osiągając w ten sposób swój cel - zwrócenie uwagi na edukację seksualną.

Komentarze (1 - 6 z 6)

już całkiem odbiło tej impotentce.
 8  
Wytłumaczcie mi, co to znaczy Anja, nawet korekcyjny słownik mi podkreśla jako błąd.
 8  
Fajna dupa i nic więcej. Ciekawe czy ciało też oddaje za darmo. To chętny sprawidzić?
 1  
Ona ma tyle do seksu co ja do baletu mongolskiego....
 2  
A co ten kosciotrup wie o seksie
Powinna sie umaiac na seks np co srode skoro taki s niej seks instuktor
A. Tak naxpowaznje to czy ta anorektycza ma swoje dzieci?
 3  
Jacyś znawcy tu się wypowiadają a ile jadu.
 0