Łukasz Szewczyk14.09.2018 (13:51)3 komentarze

Cezary Pazura i Ajgor Ignacy w nowej produkcji na YouTube (wideo)

Wyjątkowy duet - Ajgor Ignacy i Cezary Pazura wprowadzają internetowe wideo w nowy wymiar. Aktorstwo na najwyższym poziomie i profesjonalna produkcja filmowa - w taką stronę zmierza polski YouTube.
Gdyby zachłanność była człowiekiem
Cezary Pazura i Igor Leśniewski to wyjątkowe połączenie dwóch światów - wieloletniego doświadczenia filmowo-telewizyjnego z młodym duchem internetu. Ze współpracy tych dwóch twórców musiało powstać coś przełomowego. Ich nowy film, który ukazał się się wczoraj na kanale Ajgora Ignacego to z pewnością jedna z najambitniejszych produkcji na polskim YouTube.

Ajgor Ignacy, youtuber zrzeszony w sieci LifeTube, zdecydował się odejść od charakterystycznego dla jego kanału stylu filmowego i podjąć nowe wyzwanie - zrealizować krótkometrażowy, fabularny i w pełni profesjonalny film, który jego widzowie zapamiętają na długo. To ważny moment dla twórcy, który zmienia strategię działania i zapowiada pracę nad kolejnymi, równie wymagającymi projektami, nawet jeśli będzie się do wiązało z rzadszymi publikacjami na jego kanale.

- Jest w każdym z nas. Budzi się i oddycha razem z tobą. Patrzy ci na ręce. Pełza tuż obok. Zna wszystkie twoje tajemnice. Parszywie rechocze, kiedy wątpisz w jej istnieje. Zachłanność jest w każdym z nas. W większym lub mniejszy stopniu. Doskonale o tym wiem, bo od dłuższego czasu pracuje nad tym aby mieć w sobie jak najwięcej umiaru, a mniej zachłanności. Po to też powstał ten film- żeby widz również pomyślał o swoich zachowaniach i zastanowił się, czy zachłanność nie oponowała również jego? - mówi Igor Leśniewski, twórca kanału Ajgor Ignacy.

Igor Leśniewski do współpracy zaprosił jednego z najpopularniejszych polskich aktorów - Cezarego Pazurę, który od około dwóch lat bardzo aktywnie uczestniczy w internetowym świecie, m.in. prowadząc swój autorski kanał na YouTube. Artysta podszedł do projektu bardzo profesjonalnie i chwalił sobie pracę z całą zaangażowaną w produkcję ekipą.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Cezary upadłeś. Jest dla każdego moment, aby przestać. Ty go przegapiłeś.
 5  
"Wyjątkowy duet - Ajgor Ignacy i Cezary Pazura wprowadzają internetowe wideo w nowy wymiar. Aktorstwo na najwyższym poziomie i profesjonalna produkcja filmowa - w taką stronę zmierza polski YouTube."

... za te filmy to będą jakieś nominacje do nagród Festiwalu w Gdyni czy do nagród Węży ?
 1  
Bardzo dobry film. Cieszę się, że Cezary obok swojego kanału ma też swojski styl i przyjmuje takie role. A kolega wyżej chciałby żeby świat był hermetyczny. Ja wolę świat kolaboracji.
 2