Łukasz Szewczyk22.09.2018 (9:18)6 komentarzy

Nowa oferta HBO z Cinemax i AXN w Ipli. Niższy abonament, 30 dni bez opłat

Internetowa platforma Ipla wprowadza nową ofertę umożliwiającą oglądanie treści telewizji HBO, Cinemax i AXN w niższej cenie. Do pakietu IPLA HBO dołączyły nowe tytuły filmów i seriali zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dodatkowo użytkownicy mogą teraz wypróbować pakiet aż przez 30 dni bez opłat.
ipla
Pakiet IPLA HBO: pojawił się w IPLI w lutym 2018 roku wraz z wprowadzeniem w serwisie nowoczesnej szaty graficznej, nowych funkcji i kanałów. Zawiera on trzy kanały telewizyjne HBO, dwa kanały Cinemax oraz cztery kanały AXN, a także bibliotekę produkcji HBO, liczącą kilka tysięcy filmów i seriali. Dzięki pakietowi IPLA HBO użytkownicy mogą obejrzeć głośne produkcje, takie jak: "Gra o tron", "Dziewczyny", "Wataha", "Pakt", "Ostre przedmioty", "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" czy "Coco".
We wrześniu w pakiecie IPLA HBO swoje premiery mają: drugi sezon głośnego serialu "Kroniki Times Square", nowe seriale: "Księga czarownic", "Kidding" i "Targowisko próżności" oraz uznane filmy takie jak: "Jumanji: Przygoda w dżungli", "Annabelle: Narodziny zła", "Dunkierka" czy "Pomniejszenie".

Teraz pakiet IPLA HBO dostępny jest w nowej, obniżonej cenie 25 złotych miesięcznie i to bez konieczności zakupu innych pakietów lub usług oraz podpisywania długoterminowych umów. W każdej chwili użytkownicy mogą zrezygnować z pakietu. Dodatkowo pakiet IPLA HBO można wypróbować przez 30 dni bez żadnych opłat.

Pakiet można kupić poprzez stronę internetową, dokonując płatności kartą kredytową, a klienci Plusa płatność mogą dopisać do swojego rachunku.

Komentarze (1 - 6 z 6)

nikt nie potrzebuje hbo razy 3 z tymi samymi filmami codziennie plus jakies podrzutki zeby zwiekszyc cene pakietu jak axn ktory jest smietnikiem wszystkim seriali akcji
 1  
nikt nie potrzebuje hbo razy 3 z tymi samymi filmami codziennie plus jakies podrzutki zeby zwiekszyc cene pakietu jak axn ktory jest smietnikiem wszystkim seriali akcji
Rzadko oglądam tv i w sumie wolę hbo go od zwykłych kanałów tv, tak to prawda są powtórki, jednym z największych atutów jest brak reklam plus jakaś rotacja filmów
O AXN to nie wypowiadam się gdyż kanały serialowe to nie moja bajka, tam pół dnia ciągnie się jakiś serial, szkoda czasu ale Cinemax i Hbo są godne uwagi
 0  
Ktoś ogląda jeszcze tradycyjną telewizję, gdzie nadają ci to co masz oglądać i terroryzują reklamami???
 2  
panowie, nie wiem czy wiecie, ale pakiet obejmuje też HBOGO, czyli wybór video na życzenie spośród kilkuset tytułów i dziesiątki seriali.
 2  
HBO to same powtórki dadzą coś nowego w weekend ale od poniedziałku do piątku to same seriale i powtórki z powtórek czasem korzystam to wiem canal+to też nie warto kupować tam to drta opiero francuskie shroty lecą a do axn to fajne seriale ostatnio puszcza tylko szkoda że reklam tyle co na Polsacie puszczają.
 0  
Skoro HBO i Canal+ nie warto po powiedzcie gdzie w pierwszej kolejności są dostępne filmy które były w kinach. Tak bez kupowania płyt.
 0