Łukasz Szewczyk18.10.2018 (13:50)1 komentarz

Kanały i filmy Kino Polska TV w pakiecie IPLA Polonia

Grupa Kino Polska TV poszerza współpracę z internetowym serwisem Ipla. Przeznaczony dla użytkowników zagranicznych pakiet IPLA POLONIA wzbogaciły kanały dystrybuowane przez nadawcę, takie jak FashionBox, Fast&FunBox, 360 Tunebox, Gametoon HD, Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International oraz zestaw 50 klasycznych filmów polskiego kina.
Kanały FashionBox, Fast&FunBox, 360 Tunebox, Gametoon HD, Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International dołączyły do siedmiu innych, które już znajdują się w pakiecie IPLA POLONIA. Są wśród nich m.in. dystrybuowane przez Kino Polska TV SA kanały FilmBox Arthouse HD, FightBox HD i DocuBox HD. Wszystkie w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.
Ponadto do pakietu IPLA POLONIA trafiło ponad 50 filmów-klasyków polskiego kina (są to m.in. "Potop", "Rozmowy kontrolowane", "CK Dezerterzy", "Nad Niemnem", "Gangsterzy i Filantropi", "Znachor" i "Trędowata"). Kanały Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International, a także filmy pełnometrażowe, są dostępne tylko poza granicami Polski.

Warto dodać, że kanały Kino Polska TV są już dostępne również w innych pakietach IPLI. I tak: kanały FashionBox, 360 Tunebox i FunBox UHD można znaleźć w pakiecie IPLA NEWS
& ROZRYWKA oraz IPLA TV, a kanały Fast&FunBox i Gametoon HD w pakiecie IPLA SPORT oraz IPLA TV.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A coś takiego jak tv online https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/online-tv ? to też spoko rozwiązanie by było: )
 0