Łukasz Szewczyk29.11.2018 (11:50)1 komentarz

Poranna rozmowa na żywo na stałe w ramówce Gazeta.pl. Prowadzą Kijek i Maślak

Rozmowy na żywo z najważniejszymi postaciami sceny politycznej, które od połowy października 2018 roku codziennie rano można oglądać na Gazeta.pl, będą stałą pozycją w ramówce portalu.
Poranne pasmo Gazeta.pl
Codziennie na Gazeta.pl o godz. 8:30 z politykami i ekspertami na zmianę rozmawiają Łukasz Kijek, redaktor naczelny Next.Gazeta.pl i Piotr Maślak, dziennikarz Radia TOK FM. Rozmowa jest uzupełnieniem i głównym punktem "Dnia na żywo" - porannego pasma Gazeta.pl, w którym już od godz. 7:00 dziennikarze portalu relacjonują najważniejsze wydarzenia.
- Zaczynamy dzień na Gazeta.pl mocnym komentarzem. Naszymi gośćmi są ludzie, którzy stają się bohaterami wydarzeń. Od pierwszych odcinków pasma porannego Gazeta.pl czujemy i widzimy, że czytelnicy polubili ten format. Jesteśmy jeszcze bardziej newsowi, wideo na żywo w paśmie porannym działa jak kawa - budzi i nakręca na cały dzień, dlatego będziemy pracować nad dalszym rozwojem tego formatu - mówi Bartosz Raj, szef newsroomu Gazeta.pl.

Do programu zapraszani są politycy ze wszystkich ugrupowań, eksperci, a także znane postaci sceny politycznej - gośćmi Gazeta.pl byli do tej pory m.in. Leszek Balcerowicz, Aleksander Kwaśniewski, Małgorzata Kidawa-Błońska, Joanna Mucha, Adrian Zandberg czy Borys Budka.

Dotychczasowe odcinki porannej rozmowy cieszą się rosnącą popularnością wśród użytkowników portalu - każdy z nich notuje średnio prawie 280 tys. emisji. Najpopularniejszą odsłoną programu był odcinek z 22 października 2018 roku poświęcony wyborom samorządowym, w którym gośćmi Łukasza Kijka byli m.in. Adam Struzik z PSL i Tadeusz Cymański z PiS.

Komentarze (1 - 1 z 1)

tvn24 bis leży i kwiczy, wiec pan Michał musi dorabiać po kątach..
 1