Łukasz Szewczyk29.11.2018 (14:14)7

Dorota Wellman: Potrzebujemy spotkań z ludźmi oko w oko. SMS czy portal społecznościowy nie pokażą uczuć

Dorota Wellman uwielbia celebrowanie chwil spędzanych na rozmowach, wspomnieniach i wspólnych żartach. Dziennikarka TVN uważa, że takie spotkania są niezbędne współczesnym ludziom, którzy życie towarzyskie coraz częściej sprowadzają do kontaktów przez media społecznościowe.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Lewacki portal jak zwykle przoduje w zakłamywaniu rzeczywistości.Najbardziej lubiana przez kogo, kodomistów, rodzimą parchatą stację, czy ich wypranych z mózgu zwolenników?.Piggy, żaden kontakt, osobisty czy wirtualny nie jest w stanie do ciebie przekonać.Cielebrytka za 5 gr.
 11  
Dorotka, dobrze że mamy ciebie - kobietę pokazującą uczucia i to w wielkim wymiarze 3XL. Dla takich chwil warto żyć. "Albo w rzyć" jak mawiał poeta.
Gdybym miał dostęp do Doroty Wellman przez 24h na dobę to był rzucił wszystkie serwisy społecznościowe a nawet przestałbym czytać media2. Tak by mnie rozbudziła jej namiętność.
 2  
Ach, jakie piękne, poważne i pełne miłości bliźniego wpisy!
 4  
No taki poziom miłości bliźniego tylko prawacy potrafią okazać. Po kazaniu na mszy, po odsłuchaniu z taśmy przemówienia Prezesa okazują swą miłość najczęściej w internecie gdzie anonimowość jest ich drugim JA. Tylko w ten sposób mogą osiągnąć orgazm, katharsis, Są w końcu kimś lepszym od celebrytów za 5gr.
 3  
W "Dzień Dobry TVN" nie może się powstrzymać od aluzji w stronę PiS. Razem z Prokopem non stop wtrąca jakieś dowcipasy i to podczas omawiania tematów w ogóle nie związanych z polityką. Zresztą tak samo jak druga para Rusin / Kraśko.
 4  
@up Koledze polecam TV Republika. Przecież mamy wolnosc, jeszcze, nikt nie zmusza do oglądania, jeszcze.
 4  
Do wszystkich krytykujacych przerzucić na TVP a tam jak na Węgrzech czyli wszystko super.
 2