Łukasz Szewczyk14.12.2018 (17:15)3 komentarze

"Para polityczna". Nowy program wideo na Wyborcza.pl

W serwisie Wyborcza.pl ruszył nowy cykl wideo "Para polityczna", w którym omawiane będą najnowsze wydarzenia z kraju i ze świata.
Para polityczna
W każdym odcinku "Pary politycznej" prowadzący Roman Imielski - szef działu krajowego w "Gazecie Wyborczej" oraz dwójka zaproszonych gości podsumują najważniejsze polityczne wydarzenia minionego tygodnia. W trakcie programu prezentowane będą też "parapaski" informacyjne, które tworzyć mogą również widzowie - redakcja zachęci do przesyłania swoich propozycji komunikatów do wyświetlenia na ekranie.
- Program ma nie tylko komentować najważniejsze wydarzenia polityczne w kraju, ale przede wszystkim wyjaśniać, dlaczego do nich doszło. Bardzo zależy nam na interakcji z widzami, stąd pomysł na "parapaski" - krótkie hasła komentujące polityczną rzeczywistość - mówi Roman Imielski.

Program na żywo emitowany będzie na Wyborcza.pl i na profilu "Gazety Wyborczej" na Facebooku w każdy czwartek o godz. 11.00. Czas trwania jednego odcinka to 20 minut.

Komentarze (1 - 3 z 3)

"Niniejszym informuję, że Zygmunt Solorz wystosował do spółki Agora S.A. przedsądowe wezwanie do zaniechania naruszeń dóbr osobistych oraz usunięcia skutków tych naruszeń - napisał w piątek rzecznik prasowy Telewizji Polsat spółka z o.o."
 1  
a na zdjęciu 2 facetów trzymających się za ręce, typowa podprogowa lewacka homo-propaganda.
 13  
Michnik z Kijowskim benfa prowadzac sie za raczki po Warszawie?
 11