Łukasz Szewczyk19.12.2018 (18:47)2 komentarze

Allegro z akcją "Jeszcze zdążysz - odbierz osobiście przed Świętami"

Internetowy serwis zakupowy Allegro startuje z nowym projektem, który pomoże spóźnionym zakupowiczom
Allegro Smart
Tegoroczna akcja Allegro "Jeszcze zdążysz - odbierz osobiście przed Świętami" pomoże wszystkim, którzy jeszcze nie zdążyli zamówić i odebrać prezentów. Specjalne narzędzie dostępne w poszczególnych kategoriach serwisu Allegro wskaże produkty, które można odebrać osobiście od konkretnych sprzedawców w miejscu wskazanym przez klienta. To pierwsza taka akcja odbiorów lokalnych w okresie świątecznym zorganizowana przez Allegro.
- Zakupy przedświąteczne są dla Polaków niezmiernie ważne - kupują przecież prezenty dla swoich bliskich i przyjaciół - mówi Francois Nuyts, CEO Allegro. - Co zrobić, żeby były łatwe i przyjemne? Dzięki akcji "Jeszcze zdążysz" wielu Polaków, pomimo że Święta już za pasem, będzie miało szansę zrobić wygodnie zakupy przez internet nawet na kilka dni przed Gwiazdką i będzie mogło spokojnie odebrać je osobiście u lokalnego sprzedawcy - mówi Francois Nuyts, CEO Allegro. - E-zakupy dają znacznie większe korzyści niż kupowanie w tradycyjny sposób. Niższe ceny, ogromny wybór i wygoda to przewagi nie do przecenienia. Jeśli dodać do tego usługę Allegro Smart!, czy wygodne zerowe raty, dostępne w wielu popularnych kategoriach na Allegro na stałe, a teraz także akcję "Jeszcze zdążysz" to wyraźnie widzimy jak bardzo zakupy w internecie mogą ułatwić przedświąteczne życie każdego z nas - dodaje Francois Nuyts.

W akcji "Jeszcze zdążysz" będzie dostępnych ok. 25 milionów ofert z odbiorem osobistym. Można je znaleźć na dwa sposoby:
• objęte akcją produkty można znaleźć po prostu na listach wyników wyszukiwania - będą oznaczone specjalną ikoną "Odbiór osobisty przed Świętami".
• przez specjalną wyszukiwarkę w każdej kategorii, przez które klienci wybiorą miasto, w którym chcą odebrać zamówienie i przejdą do listy ofert spełniających wszystkie warunki programu.

W całej akcji trwającej od 19 do 21 grudnia.2018 biorą udział wyłącznie sprzedawcy spełniający wysokie wymagania jakościowe: ocena sprzedaży powyżej 98% klientów polecających, ocena za czas dostawy wyższa niż 4,9 (maksymalna to 5,0) zdefiniowany co najmniej 1 punkt odbioru osobistego lub odbioru osobistego po przedpłacie w Polsce.

Komentarze (1 - 2 z 2)

podobną możliwość daje media expert, bo można zamówienia odebrać do 23
 0  
Dziś można jeszcze?
 0