Łukasz Szewczyk10.01.2019 (13:05)11 komentarzy

MasterCard ponownie płaci na rzecz WOŚP za ćwierkanie. Jakie zasady?

W tym roku, już po raz szósty z rzędu, będzie można przekazać darowiznę na rzecz Orkiestry za pomocą Twittera, dzięki akcji "Mastercard gra z WOŚP".
MasterCard ponownie płaci na rzecz WOŚP za ćwierkanie. Jakie zasady?
Każdego roku akcja cieszy się sporą popularnością wśród twitterowiczów. Za pierwszy tweet lub retweet opublikowany przez danego użytkownika Twittera 13 stycznia 2019 roku (od godz. 00:00 do 23:59) z hashtagiem #MastercardGrazWOSP, firma Mastercard przekaże 5 zł na konto Fundacji.
W trakcie zeszłorocznego Finału użytkownicy opublikowali 32 851 unikalnych postów, pobijając wcześniejszy wynik o prawie 2 tysiące. Hashtag przez większość dnia był najpopularniejszy na polskim Twitterze, a także pojawił się wśród trendów światowych. W efekcie wyjątkowej mobilizacji twitterowiczów, ostateczna kwota zebrana rok temu wyniosła 164 255 zł, czyli o prawie 10 000 zł więcej niż poprzednio. Łącznie, od początku akcji, czyli od 2014 roku, dzięki akcji "Mastercard gra z WOŚP" udało się zebrać dla Orkiestry ponad 800 000 zł.

Orkiestrę można wesprzeć również na inne sposoby, które nie wymagają nawet wychodzenia z domu, m.in. za pomocą eSkarbonek, czyli "wirtualnych puszek" wolontariuszy. Są one już aktywne i będzie można z nich korzystać do końca najbliższej niedzieli. Warto zatem rozejrzeć się w mediach społecznościowych i sprawdzić, czy ktoś ze znajomych wolontariuszy WOŚP udostępnił w internecie swój indywidualny link, za pomocą którego można wpłacać darowizny online. Donacje można także przekazać za pomocą głównej eSkarbonki. Każdy datek pojawi się na stronie eSkarbonki w postaci serduszka, które można podpisać swoim imieniem lub pozostawić anonimowe.

Komentarze (1 - 10 z 11)

durna hołota
 26  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
jebana sekta pojebów pomilicyjnych
 22  
chyba sobie. ofiaro systemu
 27  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
chyba sobie. ofiaro systemu
Jak na razie to widać ofiarę błędu rozrodczego, mającego problemy emocjonalne w Twojej osobie.
 31  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
PiS czyli Posady i Stołki niedługo zrobi porządek z WOŚP. Duże pieniądze przeznaczone sa tylko dla swoich...
 31  
nieudacznicy zyciowi z pis moga ttlko ukrasc bo do niczego innego sie nie nadaja
 27  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
@POgromca totalnie rozpadłej Partii Oszustów Konfidentów Obłudników

A co twoje de.bilu sranie na tym portalu ma wspólnwgo?
 31  
Pomóżcie im
WERONA https://www.wosp.org.pl/ 11.01.2019 (22:08:15)
 27  
ok!
WERONA https://www.wosp.org.pl/ 11.01.2019 (22:08:37)
 26  
widać że krytykowanie jest nie popularne bo robienie cyrku i manifestacji politycznej to zasługa TVN JAD 24 podjudza . A polityka wplątana do tego to kolejna rzecz do podjudzania i opluwania wartości . A wypisujący co niektórzy brak elementarnej wiedzy oraz inteligencji pokazują .
 23