Łukasz Szewczyk11.01.2019 (11:54)47 komentarzy

W maju na YouTube premiera filmu Tomasza Sekielskiego o tuszowaniu pedofili w polskim koście

Już w maju 2019 roku światło dzienne ujrzy nowy, niezależny film dokumentalny Tomasza Sekielskiego o tuszowaniu pedofilii w polskim kościele. Premiera w sieci.
Tomasz Sekielski
To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Kilka miesięcy temu Tomasz Sekielski rozpoczął zbiórkę na pełnometrażowy film dokumentalny o księżach pedofiliach w Polsce. Jak zapowiada autor, "bez cenzury i bez znieczulenia". Dzięki wsparciu Polaków, udało się zebrać potrzebną kwotę - ponad 450 tys. złotych.
Dziennikarz na antenie Superstacji zdradził, że premiera filmu zaplanowana jest na 11 maja 2019 roku - film będzie można obejrzeć na YouTube.

Przypomnijmy, że Tomasz Sekielski zdecydował się na crowfunding, bo żadna stacja telewizyjna nie chciała się włączać w to przedsięwzięcie.

- Kościół katolicki w Polsce to instytucja mająca olbrzymie wpływy i władzę. Osoby próbujące ujawniać tajemnice kościoła katolickiego narażane są na ostracyzm. Nie ma chętnych, którzy sfinansowaliby film dokumentalny o pedofilii w polskim kościele. Mam namyśli duże, mainstreamowe media. Wokół tego tematu panuje swoista zmowa milczenia - mówił Tomasz Sekielski w filmie opublikowanym na YouTube.

- Spotkałem wiele osób, które jako dzieci były molestowane, a czasem gwałcone, przez księży. Uważam, że trzeba pokazać prawdę o tym co działo i dzieje się w polskim koście. Hierarchia kościelna robi wszystko, aby tuszować sprawy i przypadki pedofilii. Chronieni są księża, Nikt nie myśli o ofiarach. Pokażę mechanizmy jakie funkcjonują i które pozwalają na to, aby księża, a przynajmniej ich większość, pozostała bezkarna.Ten film należy się ofiarom zwyrodnialców w sutannach - dodał Sekielski.

Film nie będzie skupiał się wyłącznie na drastycznych relacjach ofiar. Ma ukazywać przede wszystkim mechanizmy tuszowania pedofilii przez polski kościół. Z publicznych wypowiedzi Sekielskiego wynika, że w filmie możemy spodziewać się "dużych nazwisk" osób kościoła, które miały wiedzę o przypadkach pedofilii. Nie zabraknie także konfrontacji ofiar z oprawcami, którzy nadal są w kościele i często pracują z dziećmi.

Obecnie Tomasz Sekielski zbiera w sieci pieniądze na kolejny film, tym razem o aferze SKOK-ów. To największa afera finansowa ostatnich lat, do tej pory kosztowała nas ponad 4 miliardy 300 milionów złotych. W tle pojawiają się znani politycy, celebryci, mafia, służby specjalne i dziennikarze.

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

Nie za bardzo rozumiem wasze wpisy. Wygląda na to że popieracie pedofilię. Takie bzdury piszecie.
 73  
A ten brzosofski to jakiś debil. Razem z hejnetem. Powinna być jakaś weryfikacja komentarzy.
 48  
Ja nie mogę doczekać o pedofili wśród dziennikarzy i reżyserów
 41  
Prawda jest taka, że wśród księży zdarzają się grzesznicy, którzy księdzem zostali przez pomyłkę, ale nie można uogólniać! Nie wszyscy tacy są. Wśród kierowców zdarzają się piraci drogowi, którzy nigdy nie powinni byli dostać prawa jazdy, to co? Też trzeba wrzucać wszystkich kierowców do jednego worka z powodu garstki piratów drogowych?!

Media lewackie bardzo uwielbiają rozdmuchiwać takie pojedyncze, marginalne przypadki grzechów wśród księży i sztucznie wyolbrzymiać problem, robiąc z tego jakąś powszechną regułę. Niestety ciemny lud korzystający z takich mediów bardzo łatwo daje się na to wszystko nabrać... Potem mamy w internecie pełno negatywnych, krzywdzących komentarzy pod adresem księży. To kolejny dowód na to, że media prywatne w Polsce powinno się przewietrzyć (tzn. unarodowić i ukonserwatywnić). Szkoda, że PiS nie spieszy się tego zrobić (albo nie ma odwagi tego zrobić).

Tyle w temacie artykułu и до свидания.

PS. Nie jestem Maciejem z Radomia.
Marek z Braniewa popierający narodowo-konserwatywne przewietrzanie mediów 12.01.2019 (13:15:15)
 28  
a kiedy jakiś dokument o celebrytach z Dworca Centralnego?? nikt nie widzi zmowy milczenia?? Pedofile są w każdej grupie społecznej, teraz jest koniunktura na ataki na Koścół i ten dziennikarzyna idzie na fali. Narracja jest niby taka, że tylko tam jest patologia. Karać każdego. Jak było? Ano szaraka kastrować, ale już Polański.... wybitny, zasłużony... bronić do grobowej deski.
 25  
Osrane cymbaly. Przestańcie pisać o polityce. Ten portal temu nie służy. A wy w kółko to samo. Sami debile .
 20  
MANIPULANT SEKIELSKI

  " Wczorajszym programem Sekielski udowodnił, że ma obsesję na punkcie PiS-u. Widocznie ten kontrowersyjny dziennikarzyna, popadł już w jakąś formę paranoi. Konieczne jest szybkie leczenie.

        Każdy kolejny program usiłujący zdyskredytować PiS lub Jarosława Kaczyńskiego jest coraz bardziej prymitywny.Moim zdaniem wynika to z faktu, że program Sekielskiego  przygotowywany (zamawiany) jest pospiesznie a tym samym robiony jest mało starannie. Taka ordynarna, toporna manipulacja bez odrobiny finezji.

       Przykład:wczoraj zapomniał Sekielski " tylko" o niedawnym przejęciu KRRiTV przez Platformę i SLD oraz PSL lub np. o byłym prezesie TVP, panu Janie Dworaku jako  byłym członku Platformy Obywatelskiej

       Mam wrażenie, graniczące z pewnością,że będą następne tego typu paszkwile, manipulatora Sekielskiego i każdy następny będzie coraz głupszy. I nic nas nie przekona że białe jest czarne."

źródło:

https://www.salon24.pl/u/niepoprawnypolitycznie1/283347,manipulant-sekielski

:D
 18  
A dlaczego sekielski nie zrobił tego filmu gdy rządziła po-psl?wtedy pedofili w kościele nie było?
Widać gołym okiem,że film jest zrobiony po to żeby dowalić pis utożsamianej z kościołem i ma podtekst polityczny.
 18  
Będziesz się pode mnie podszywał bo jesteś ormowcem2! ;D Boli cię du*a od samego początku, jak tylko zacząłem się wypowiadać miltibłaźnie! ;D

Twoją jedyną bronią jest podszywka, bo jesteś koMEDIAntem2, a może nawet 2002! Zapewne przez wiele lat bycia ormowcem pyknęła taka liczba wcieleń ;D

Nara,
fujara! ;D
 16  
A może pan Sekielski zrobiłby dokument o pedofilach w L G B T. W tym środowisku jest kilkadziesiąt razy więcej pedziów niż u hetero. Oczywiście, nie można o tym mówić bo zaraz homosie wrzeszczą, że MOWA NIENAWIŚCI!
 16