Łukasz Szewczyk11.01.2019 (11:54)47

W maju na YouTube premiera filmu Tomasza Sekielskiego o tuszowaniu pedofili w polskim koście

Już w maju 2019 roku światło dzienne ujrzy nowy, niezależny film dokumentalny Tomasza Sekielskiego o tuszowaniu pedofilii w polskim kościele. Premiera w sieci.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 47)

Przepraszam tych wszystkich kapłanów których oczerniłem , ale tak mi szatan zamydlił oczy ze nie wiem co napisałem,może za dużo oglądam te wszystkie antyPOlskie i antychrześcijańskie stacje tvn ,polsat , onet,YouTub i inne POdbrukowce G...o W itp. jeszcze raz przepraszam
Przeproś pisowski podszywaczu wszystkie molestowane na parafiach dzieci i dzisiejszych dorosłych z traumą do końca życia.
 28  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
pomózmy WOŚP
https://aukcje.wosp.org.pl 12.01.2019 (11:41:46)
 31  
Prawda jest taka, że wśród księży zdarzają się grzesznicy, którzy księdzem zostali przez pomyłkę, ale nie można uogólniać! Nie wszyscy tacy są. Wśród kierowców zdarzają się piraci drogowi, którzy nigdy nie powinni byli dostać prawa jazdy, to co? Też trzeba wrzucać wszystkich kierowców do jednego worka z powodu garstki piratów drogowych?!

Media lewackie bardzo uwielbiają rozdmuchiwać takie pojedyncze, marginalne przypadki grzechów wśród księży i sztucznie wyolbrzymiać problem, robiąc z tego jakąś powszechną regułę. Niestety ciemny lud korzystający z takich mediów bardzo łatwo daje się na to wszystko nabrać... Potem mamy w internecie pełno negatywnych, krzywdzących komentarzy pod adresem księży. To kolejny dowód na to, że media prywatne w Polsce powinno się przewietrzyć (tzn. unarodowić i ukonserwatywnić). Szkoda, że PiS nie spieszy się tego zrobić (albo nie ma odwagi tego zrobić).

Tyle w temacie artykułu и до свидания.

PS. Nie jestem Maciejem z Radomia.
Marek z Braniewa popierający narodowo-konserwatywne przewietrzanie mediów 12.01.2019 (13:15:15)
 28  
Ja nie mogę doczekać o pedofili wśród dziennikarzy i reżyserów
Kto wie, może kiedyś z równą zaciekłością, ktoś będzie tropił pedofili z tych środowisk?
 14  
@Marek z Braniewa popierający narodowo-konserwatywne przewietrzanie mediów

Czyli rozumiem że potępiasz partię rządzącą oraz prawicowe media, które na podstawie kilku przykładów sędziów którzy zgrzeszyli kradzieżą kiełbasy, lub 50zł oczerniali i oczerniają całe środowisko sędziowskie?

Bo tak wynika z Twojej wypowiedzi.
I tyle w twmacie Macieju z Radomia
 25  
a kiedy jakiś dokument o celebrytach z Dworca Centralnego?? nikt nie widzi zmowy milczenia?? Pedofile są w każdej grupie społecznej, teraz jest koniunktura na ataki na Koścół i ten dziennikarzyna idzie na fali. Narracja jest niby taka, że tylko tam jest patologia. Karać każdego. Jak było? Ano szaraka kastrować, ale już Polański.... wybitny, zasłużony... bronić do grobowej deski.
 25  
A narracja kościoła jest taka że u nas problemu nie ma. I księży się przenosi z parafii na parafię, zamiast karać i do ciupy.
W tym jest problem, a nie w tym że w kościele jest pedofilia, bo każdy wie że jest w każdej grupie społecznej. Ale żadna grupa społeczna, tak nie chroni pedofili jak kościół.
 18  
A dlaczego sekielski nie zrobił tego filmu gdy rządziła po-psl?wtedy pedofili w kościele nie było?
Widać gołym okiem,że film jest zrobiony po to żeby dowalić pis utożsamianej z kościołem i ma podtekst polityczny.
 18  
MANIPULANT SEKIELSKI

  " Wczorajszym programem Sekielski udowodnił, że ma obsesję na punkcie PiS-u. Widocznie ten kontrowersyjny dziennikarzyna, popadł już w jakąś formę paranoi. Konieczne jest szybkie leczenie.

        Każdy kolejny program usiłujący zdyskredytować PiS lub Jarosława Kaczyńskiego jest coraz bardziej prymitywny.Moim zdaniem wynika to z faktu, że program Sekielskiego  przygotowywany (zamawiany) jest pospiesznie a tym samym robiony jest mało starannie. Taka ordynarna, toporna manipulacja bez odrobiny finezji.

       Przykład:wczoraj zapomniał Sekielski " tylko" o niedawnym przejęciu KRRiTV przez Platformę i SLD oraz PSL lub np. o byłym prezesie TVP, panu Janie Dworaku jako  byłym członku Platformy Obywatelskiej

       Mam wrażenie, graniczące z pewnością,że będą następne tego typu paszkwile, manipulatora Sekielskiego i każdy następny będzie coraz głupszy. I nic nas nie przekona że białe jest czarne."

źródło:

https://www.salon24.pl/u/niepoprawnypolitycznie1/283347,manipulant-sekielski

:D
 18  
Każda Twoja wypowiedź udowadnia mi jaką masz obsesję na punkcie ludzi myślących inaczej niż Ty.
Każdy wPIS usiłuje zdyskredytować tych ludzi na podstawie manipulacyjnych artykulików, które cytujesz Gdy czytam fragmenty tych artykulików, to mam wrażenie że pisane są dla "ciemnego ludu" pospiesznie a tym samym mało starannie. Taka ordynarna, toporna manipulacja bez odrobiny finezji.

Mam wrażenie, graniczące z pewnością,że będą następne tego typu paszkwile, które wklejasz i każdy następny będzie coraz głupszy. I nic nas nie przekona że białe jest białe, a czarne jest czarne, jak to mawiał klasyk.
 17