Łukasz Szewczyk05.02.2019 (17:40)17 komentarzy

Kanały TVN dostępne online dla widzów w Wielkiej Brytanii. Wkrótce w kolejnych krajach

Od lutego 2019 roku w ofercie serwisu Player.pl dostępny jest pakiet "International". Umożliwia on widzom w Wielkiej Brytanii legalny dostęp do popularnych programów Grupy Discovery TVN, w tym m.in. TVN24.
Pakiet "International" jest już dostępny dla rezydentów Wielkiej Brytanii. W najbliższym czasie legalny dostęp do kanałów ITVN, ITVN Extra oraz TVN24 uzyskają także kolejni widzowie w Europie i na świecie. Do tej pory kanały TVN i Discovery Polska dostępne były poza granicami Polski tylko za pośrednictwem dystrybutorów telewizyjnych. Pakiet "International" to pierwsza oferta umożliwiająca legalny i bezpośredni dostęp do portfolio nadawcy za granicą.
- Polonia w Wielkiej Brytanii to głównie młodzi ludzie, którzy często oglądają telewizję online na smartfonach i tabletach. Otrzymujemy wiele próśb i pytań o możliwość dotarcia do naszej oferty przez Internet. Wspólnie z serwisem player.pl przygotowaliśmy specjalnie dla nich skrojoną ofertę, którą będziemy systematycznie rozwijać - powiedział Tomasz Parfienowicz, dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji.

Widzowie mieszkający na wyspach brytyjskich przez pierwsze 14 dni będą mogli skorzystać z pakietu "International" za darmo. Następnie po okresie próbnym, pakiet dostępny będzie w promocyjnej cenie 50 zł (regularna cena 65 zł). Pakiet dostępny jest na systemach Android i iOS, a dostęp do niego nie wymaga podpisywania umowy.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Ale się cieszą!
 36  
50 zl za jakis ITVN? O ludzie... WPpilot za darmo daje dostep do wielu kanalow w tym TVN. Nie rozumiem oferty playera. Za 50zl mozna miec Netlixa i HBO all together
 25  
Trzeba być chyba psychicznie chorym człowiekiem żeby płacić za tvn. W dobie DVB-T?
 26  
Nie ma to jak wejść na rynek, z którego Polacy uciekają.
 26  
Chodzi imbecyle o rynek brytyjski!!!
 19  
nawet za granicą jest to kolejna bullshit oferta ze strony playera :D

naprawcie lepiej aplikację playera zeby w Polsce normalnie dzialal a nie sie zacinal non stop przy ogladaniu go na LG Smart TV 55 cal z 2018r
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 6 lutego 2019 o 9:28:54 przez sebastian.izdebski).
 25  
Trzeba być chyba psychicznie chorym człowiekiem żeby płacić za tvn. W dobie DVB-T?
trzeba umiec czytać ze zrozumieniem - zagranicą nie ma polskich kanałów.
 26  
50 zł za te trzy śmierdziące szambem z fekaliami badziewne kanały?! ;) Wolne żarty! Lepiej opłacić NC+ albo Cyfrowy Polsat, gdzie za te same pieniądze można mieć dziesiątki kanałów i to na znacznie wyższym poziomie niż śmierdziący szambem z fekaliami TVN. Polskie platformy bardzo chętnie przymykają oko na to, że ich dekodery są masowo wywożone za granicę i tam użykowane ;-) Naprawdę nie ma sensu bulić 50 zł za trzy nic nie warte kanały.

buuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahaha!!!
 7  
Znaczy oglądać za darmochę manipulacje w TVPis? Dziękuję, wolę zapłacić za prawdę o wieżach, przekrętach i Misiewiczach z PISu
 16  
Polskie platformy bardzo chętnie przymykają oko na to, że ich dekodery są masowo wywożone za granicę i tam użykowane ;-)
Poczekaj na 2021 rok, kiedy zostaną wystrzelone nowe satelity Eutelsat Hot Bird. Może być tak, że będzie na nich wiązka kierunkowa na Polskę i skończy się masowy odbiór polskich platform za granicą. Nie twierdzę, że tak będzie na pewno (bo nie znam planów Eutelsatu), ale mam takie przeczucia, obserwując tendencje na rynku satelitarnym. Ostatnio wprowadzono wiązki regionalne na nowym satelicie Eutelsatu w pozycji 9°E, a za chwilę będzie nowy satelita w pozycji 5°W z wiązkami regionalnymi na Francję i Włochy.

Wszystko zmierza w kierunku ograniczenia dostępności kupowanego na dany kraj kontentu licencyjnego poza granicami kraju. Do tej pory platformy umieszczały w regulaminie zapis o tym, że ze sprzętu wolno korzystać tylko na terytorium kraju, ale wiadomo, że abonenci mają wywalone na ten zapis, a dostawcy kontentu delikatnie mówiąc nie są z tego zadowoleni (niedawno głośna była sprawa, jak Canal+ stracił prawa do meczów Ligi Angielskiej, bo ktoś w UK używał dekodera nc+ do nielegalnej transmisji tych meczów w pubie).

Moim zdaniem będzie coraz większa presja ze strony dostawców kontentu, aby zawęzić wiązki satelitarne i nie "świecić" sygnałem na całą Europę, i platformy będą musiały sie ugiąć nawet kosztem utraty iluś tam tysięcy abonentów za granicą!
Grzegorz Wandałowicz 6.02.2019 (13:37:01)
 20