Łukasz Szewczyk05.02.2019 (17:40)17

Kanały TVN dostępne online dla widzów w Wielkiej Brytanii. Wkrótce w kolejnych krajach

Od lutego 2019 roku w ofercie serwisu Player.pl dostępny jest pakiet "International". Umożliwia on widzom w Wielkiej Brytanii legalny dostęp do popularnych programów Grupy Discovery TVN, w tym m.in. TVN24.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

Grzesiu W.

Nie iluś tam tysięcy,tylko iluśset tysiecy jak nie mln. abo za granicą,Wyspy,Beneluks itd....
 19  

Zapewne sprawdzą się tak jak te świnie co słońce zobaczyły patrząc na Eleveny w CP!!!
Ale w czym problem? Przecież nie twierdzę, że wiązki regionalne na Hot Birdach będą na pewno! Wyraźnie wyżej zaznaczyłem, że nie znam planów Eutelsatu. Wyraziłem jedynie swoje przypuszczenia na podstawie obserwacji postępujących tendencji w branży TV SAT, wolno mi je wyrazić? Chyba wolno! Jesli się pomylę - trudno. Nikt nie jest nieomylny, ja taki też nie muszę być.


A tak serio to zarówno Hot Bird 13F jak i Hot Bird 13F mogą nie doczekać regionalizacji "wiązek" bo już w tym roku podjęta będzie inicjatywa deregulacji prawa autorskiego na poziomie UE. Na dodatek są 2 orzeczenia w Anglii mające wartość >distinction<, które potwierdzają podmiotowe prawo do posiadania tv narodowej.
Dostawcy kontentu decydują, na jaki kraj i za ile sprzedawać prawa do emisji. A w Unii Europejskiej granice państwowe nadal formalnie obowiązują i znikać nie zamierzają. Nikt nie ma prawa zmusić dostawców kontentu, aby sprzedawali prawa na całą UE w cenie jak na jeden kraj. Nikt też nie powinien zmuszać nadawców, aby kupowali prawa na całą UE, płacąc kilka razy więcej.

Dyrektywa Unii Europejskiej już dała możliwość korzystania poza granicami kraju z kontentu w internecie, jeśli się udowodni zamieszkanie na terytorium kraju i przebywa się za granicą TYMCZASOWO (podkreślam to słowo - TYMCZASOWO!). Na więcej nie licz. W internecie da się kontrolować, kto, gdzie i ile ogląda kontent. Z satelity się nie da, dlatego wiązki regionalne będą konieczne i zostaną wymuszone przez dostawców kontentu. I wasze biadolenie niczego nie zmieni.
Grzegorz Wandałowicz 6.02.2019 (17:41:49)
 12  
Trzeba być chyba psychicznie chorym człowiekiem żeby płacić za tvn. W dobie DVB-T?
Cymbale!! w Wielkiej Brytanii masz naziemnie TVN?!
puknij się w ten pusty PiSowski łeb


Fuj fuj ale będzie śmierdziało szambem z fekaliami na całą Wielką Brytanie
A to TVPiS lub TRWAM twoja mać- też będą odbierać?
 7  
Ty już tymi wiązkami kierunkowymi to jesteś tak poyebany że aż łeb boli, ty już najlepiej niczego nie przypuszczaj i nie prorokuj.
 6  
od parowania kart, przez ocenę kondycji polskich platform, opinie o 4K (masz babo placek- a tu już 8K) na "wiązkach" kończąc. Zacytuję CIebie: "Tak uważam i zdania nie zmienię!"
To, co pisałem na temat parowania kart, sprawdziło się. Do końca 2019 roku Cameleony w nc+ definitywnie znikają - to już nie jest moje przypuszczenie, tylko OFICJALNY (!) komunikat od nc+. A kanał 4K już teraz jest niedostępny dla posiadaczy Cameleonów (przewidywałem jeszcze ze trzy lata temu, ze tak będzie!).

Krótko mówiąc: nie zawsze się mylilem! I z wiązkami też mogę się nie pomylic.

Ty już tymi wiązkami kierunkowymi to jesteś tak poyebany że aż łeb boli, ty już najlepiej niczego nie przypuszczaj i nie prorokuj.
Nie zamierzam polemizować z chamami preferującymi wycieczki osobiste zamiast argumentów.
Grzegorz Wandałowicz 7.02.2019 (7:59:37)
 8  
Buhaha, ale jaja!!! TVN łaski nie robi.. Mieszam w UK i mam opłacony VPN za znacznie mniejsze pieniądze, nie straszne mi ograniczenia geograficzne i mogę korzystać ze wszystkich polskich serwisów VOD (Player.pl, TVP VOD, Ipla i inne). Oglądam co tylko chcę bez ograniczeń, tak jakbym był w Polsce. Tyle w temacie.
 2  
Lepiej by dali programy co sie w tvn player+ tez do nc+!! ta palikacje na dekodery nc+
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 8 lutego 2019 o 16:25:22 przez daro00181).
 0