Łukasz Szewczyk14.02.2019 (10:31)

Dostęp do pełnej oferty VOD serwisu Outfilm.pl za pół ceny na Walentynki

Internatowa platforma VOD Outfilm.pl, oferująca dostęp do filmów i seriali tematyce LGBT z całego świata, przygotowała specjalną promocję na Walentynki.
Strona główna serwisu VOD Outfilm.pl
Z okazji dnia zakochanych internetowy serwis VOD Outfilm.pl przygotował specjalną promocję - Pierwszy miesiąc subskrypcji OUTFILM+ za pół ceny, czyli 14,90 zł za miesiąc. Później 29 zł, ale z odnawialnej subskrypcji można zrezygnować w każdym momencie.
Aby skorzystać z oferty, aktywując subskrypcję OUTFILM+ należy wpisać kod promocyjny OutfilmLove2019. Promocja trwa tylko do końca lutego 2019 roku.

Subskrypcja OUTFILM+ daje dostęp do pełnej oferty filmowo-serialowej serwisu.


Przypomnijmy, że serwis Outfilm.pl od samego początku swojej działalności oferuje użytkownikom legalny dostęp do filmów i serialów o tematyce LGBT z całego świata. Filmy można komentować, oceniać i rozmawiać o nich z innymi użytkownikami. Dewizą portalu jest różnorodność dlatego w ofercie znajdą się słynne produkcje z wątkami gejowskimi, lesbijskimi czy transowymi, jak również kino niszowe, artystyczne, eksperymentalne, prowokujące, a nawet skandalizujące.