Łukasz Szewczyk20.02.2019 (17:30)brak komentarzy

Premiera serialu "Cudotwórcy" na platformie HBO GO (wideo)

W serwisie HBO GO zadebiutowali "Cudotwórcy" (Miracle Workers). Jest to nowy miniserial komediowy o perypetiach aniołów, które próbują przekonać Boga, aby nie niszczył Ziemi i nie skazywał ludzkości na zagładę. W obsadzie występują m.in. Steve Buscemi oraz Daniel Radcliffe.
"Cudotwórcy"
Craig (Daniel Radcliffe) jest aniołem niskiego szczebla w firmie Niebo, a do jego obowiązków należy odpowiadanie na modlitwy ludzi. Jego szef, Bóg (Steve Buscemi), wydaje się być ostatnio w wyjątkowo podłym nastroju. Rozczarowany stworzoną przez siebie Ziemią, chce rozprawić się z nią raz na zawsze, aby - jak rasowy przedsiębiorca - zająć się nowym projektem. Zbliża się dzień Sądu Ostatecznego. Craig i anielskie zastępy niższego szczebla mają zaledwie dwa tygodnie na dokonanie cudu. Aby ocalić Ziemię, muszą sprawić, aby dwoje chorobliwie nieśmiałych ludzi zakochało się w sobie.
W rolach głównych w serialu TNT "Cudotwórcy" występują: Daniel Radcliffe jako Craig, Steve Buscemi jako Bóg, Geraldine Viswanathan jako Eliza, Karan Soni jako Sanjay. Gościnnie w produkcji pojawią się: Tituss Burgess, Margaret Cho, Angela Kinsey, Tim Meadows, John Reynolds, Lolly Adefope oraz Chris Parnell.

Obraz powstał na podstawie książki satyryka i pisarza Simona Richa "What in God's Name", który jest pomysłodawcą produkcji. Rolę producentów wykonawczych pełnią Lorne Michaels oraz Andrew Singer z firmy Michaels' Broadway Video, a także Simon Rich, Daniel Radcliffe oraz Steve Buscemi. Serial wyprodukowany został przez Broadway Video we współpracy ze Studiem T należącym do spółki Turner.


Premiera pierwszych dwóch odcinków serialu Cudotwórcy (Miracle Workers) odbyła się dziś, 20 lutego - produkcja od rana dostępna jest w serwisie HBO GO. Kolejne odcinki dostępne będą co tydzień w środy. Serial liczyć będzie siedem odcinków.