Łukasz Szewczyk04.03.2019 (16:40)brak komentarzy

Kobiece rozmowy o piłce nożnej. "Druga połowa" w Wirtualnej Polsce, prowadzi Michał Kołodziejczyk

W serwisie WP SportoweFakty rusza nowy program piłkarski. "Druga połowa" to autorski cykl Michała Kołodziejczyka. Będzie w nim rozmawiał z dziennikarkami i ekspertkami, kobietami dla których futbol nie ma tajemnic.
Michał Kołodziejczyk / Fot. Wirtualna Polska
Michał Kołodziejczyk / Fot. Wirtualna Polska
Głównym tematem programu będą najważniejsze wydarzenia piłkarskie tygodnia. W "Drugiej połowie" panie przedstawią swój punkt widzenia i udowodnią, że ciekawa rozmowa o piłce nożnej wcale nie jest zarezerwowana dla mężczyzn.
- W 2019 roku możemy rozmawiać fachowo i konkretnie, bez wchodzenia na tematy pięknych oczu piłkarzy czy ich kont modowych na Instagramie. "Druga Połowa", jak to w meczach, może okazać się ciekawsza od pierwszej, a czas doliczony zadecyduje o tym, czym będą żyli kibice i jak spojrzą na najważniejsze mecze - mówi Michał Kołodziejczyk, gospodarz programu i redaktor naczelny WP SportoweFakty.

W pierwszym odcinku programu, we wtorek 5 marca o godzinie 14:00, w studiu WP pojawią się m.in. Daria Kabała-Malarz, dziennikarka Canal+ i Karolina Hytrek-Prosiecka, była rzeczniczka Ekstraklasy. Cykl przygotowuje redakcja WP SportoweFakty, a emisję zaplanowano również na Stronie Głównej WP i w mediach społecznościowych wydawcy.

Emisja programu "Druga Połowa" w każdy wtorek o godzinie 14:00 (od 5 marca 2019 roku) na Stronie Głównej WP i w WP SportoweFakty.