Łukasz Szewczyk07.03.2019 (10:16)1 komentarz

Platforma e-rekrutacyjna StepStone.pl wchodzi do Polski

StepStone, wiodący w Europie portal e-rekrutacyjny, wchodzi na polski rynek. Stepstone.pl rozpocznie swoją działalność w drugim kwartale 2019 roku. Oferta serwisu będzie skierowana do firm poszukujących wykwalifikowanych specjalistów i kadry kierowniczej w Polsce.
StepStone
Nowa platforma Stepstone.pl jest wprowadzana do Polski przez firmy StepStone i Ringier Axel Springer Media AG, które w tym celu utworzyły spółkę joint venture. Prezesem zarządu (CEO) StepStone.pl jest István Martis, a Hanna Hieronimczuk objęła stanowisko Dyrektor Generalnej. Siedziba firmy StepStone.pl znajduje się w Warszawie.
- StepStone pomaga w znalezieniu wymarzonej pracy. Dzięki platformie chcemy podzielić się z polskim rynkiem naszymi wyjątkowymi metodami łączenia firm z ich przyszłymi pracownikami, oraz rozległą wiedzą z obszaru e-rekrutacji. Z ogromną radością łączymy nasze doświadczenie z działaniami Ringier Axel Springer Media AG. Naszym wspólnym celem jest stworzenie doskonałej usługi, zarówno dla kandydatów, jak i rekruterów - mówi Sebastian Dettmers, Dyrektor Zarządzający StepStone Continental Europe

- Z sukcesem działamy już dzisiaj na rynku ogłoszeń w Serbii, na Słowacji, na Węgrzech i w krajach bałtyckich. Łącząc siły z tak doświadczonym partnerem jak StepStone wierzymy, że wzbogacimy polski rynek wyjątkową ofertą zarówno dla osób szukających pracy, jak i firm poszukujących pracowników - - dodaje Mark Dekan, Prezes Zarządu Ringier Axel Springer Media AG

StepStone w procesie łączenia firm z kandydatami na pracowników korzysta z najnowocześniejszych technik i narzędzi. StepStone jest obecny w 30 krajach, a jako współzałożyciel The Network, największej sieci czołowych portali ogłoszeń o pracę, łączy doświadczenia z ponad 130 rynków na świecie. W portfolio StepStone znajduje się ponad 10 czołowych marek, których strony internetowe odwiedzane są łącznie przez ponad 60 milionów użytkowników i oferują ponad 600 tysięcy ogłoszeń o pracę miesięcznie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pracowałem przez 30 lat w kilkunastu firmach i w żadnej z nich nigdy nie robione rekrutacji na stanowisko kierownicze. Po co szukać skoro wśród pracowników zawsze znajdzie się ktoś odpowiedni.
 5