Łukasz Szewczyk29.03.2019 (11:05)6

Facebook zmienia mechanizmy wyświetlania reklam związanych z polityką

Przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego Facebook wprowadza liczne zmiany w mechanizmie wyświetlania reklam związanych z polityką.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Witam na forum w godzinach popołudniowych ;) POdszywaczowi z bólem du*y przyPOminam, że przejmuję ten POrtal tylko w godzinach popołudniowych i to nawet nie po 12:00, tylko po 13:00. Spytacie dlaczego? Bo tak długo śpię ;D A śpię tak długo, bo nie idę rano do pracy ;D A nie idę rano do pracy, bo pracy nie mam ;D A nie mam pracy, bo jestem za głupi aby mnie ktokolwiek zatrudnił. Jestem głupszy nawet od kotów (nawet od tego kota, którym mnie niedawno poszczuli w kolanko). A jestem taki głupi, bo uwielbiam PiS. W naszej sekcie głupota to jest standard (między innymi dlatego dla nas 1 to więcej niz 27).

Co do głównego wątku Facebooka - konta tam nie mam i mieć nie zamierzam ;) Amerykański, lewacki portal i wszystko w temacie ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahaha!!!
 24  
Twoją pracą jest pajacowanie na stanowisku: działacz2 z przewlekłym bólem du*y ;D

#kompleks johnyego'B
 23  
cd.

Jeszce nie weszło ACTA2, a już zaczyna się ograniczanie wolności w necie. Mówiłem, że to niebezpieczny dokument? Nawet poparł mnie pan Boni z PO! ;D
 23  
jaki intelekt, takie dowody... kopiowanie moich wpisów, to tutaj .Normal ny stan umysłu ;D

buuuuuuuuuuuahhahahahhahahahha!!!
 20  
Szanowni Państwo! Informuję, że wpis 29 marca 2019 (18:28:02) to wpis nawiedzonego trolla z sekty antypisowskiej, który atakuje i obraża inteligentnych zwolenników partii rządzącej, a @johny'egoB oskarża o RZEKOMĄ wielonickowość. Rzekomą, bo każdy inteligentny czytelnik tego portalu wie, że @johny'B został w wielonickowość WROBIONY przez lewackiego podszywacza, który zresztą od dawna podszywa się pod @johny'ego (bo kiedys @johny'B mu ostro i merytorycznie dopieprzył i lewak się teraz mści).

W dodatku to tyPOwy hiPOkryta, który ma czelność wyPOminać wielonickowość innym, ale z uporem maniaka nie chce dostrzegać wielonickowości wśród "samych swoich" (@dojna zmiana vel @megamix vel @trwam i trwam mać vel @zx_kolo vel @Drużyna pierścienia vel wiele innych jedno- i wielorazowych nicków). Ale hiPOkryzja dla tego towarzystwa jest rzeczą normalną i oczywistą.

Nie zalecam ani ignorancji tego antypisowskiego sekciarza, ani niczego innego. Nie muszę zalecać. Każdy inteligentny czytelnik sam zdecyduje, co z tym trollem robić.
bardzo oryginalny nick 30.03.2019 (7:59:52)
 20  

Może Państwa też atakować pod nickami @prawda, cała prawda i tylko prawda
Tylko raz zaatakował pod takim nickiem.


Wcześniej znany był jako @Marek z Braniewa popierający narodowo-konserwatywne przewietrzanie mediów
Maciej nie miał NIC wspólnego z tą osobą! To była INNA osoba!

Maciej nigdy nie pisał pod takimi nickami. To były INNE osoby.

Pisuje też jako @brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr @ kuku
Nie pisuje, tylko pisał jednorazowo. To jest chyba spora różnica. Więc znowu kłamiesz!


@kurnik
I znowu kłamiesz. Maciej nie pisuje pod takim nickiem, tylko pisywał. Czas przeszły, dokonany. Pisywał przez kilka dni w czerwcu ubiegłego roku, nigdy później tego nicka nie używał.


@PiSdek gwizdek
Też czas przeszły, dokonany. Pisywał pod takim nickiem przez krótki czas - na przełomie lutego i marca tego roku. Już nie pisuje.

@Vizir
Maciej użył takiego nicka tutaj tylko jednorazowo. I nie był to nick @Vizir, tylko @Bielszy od Vizira. Problemy z pamięcią?

@kukuryku
Pod takim nickiem Maciej też pisywał tylko przez kilka dni w czerwcu ubiegłego roku i nigdy później tego nicka nie używał. Czas przeszły, dokonany. Z twojej wypowiedzi zaś wynika, że Maciej regularnie, DO TEJ PORY pisuje pod takim nickiem, co jest podłym kłamstwem.

@johnyB - złodziej nicków
@jerzy z centrum POdający świńskie ryje na tacy.
Maciej nigdy nie pisał pod takimi nickami. To były INNE osoby.

@PO KO nie jest spoko
Ten nick został użyty przez Macieja bodaj dwa lub trzy razy. Tylko tyle i aż tyle. Nie jest to regularnie używany nick.


@Viewer @ tsetse @Vander @PLU$ @Janusz Vip
Kolejne kłamstwo. Maciej pod takimi nickami nigdy nie pisał. To są/były INNE osoby.

@Rotor
Maciej pisywał przez kilka dni pod takim nickiem, ale od wielu dni go nie używał i - z tego co mi wiadomo - nie ma w planach powrotu do używania tego nicka.


W kacie desperacji atakuje też jako @Małgośka3737
Następne podłe i bezczelnie kłamstwo. Maciej nie atakuje pod takim nickiem. Atakował w przeszłości (przez kilka dni w czerwcu ubiegłego roku), ale obecnie nie atakuje. Od ponad pół roku ani razu nie użył tego nicka (i - z tego co mi wiadomo - nie ma planów, by go kiedykolwiek znowu użyć).
Przypominam też, że Maciej wyjaśniał kiedyś, po co pisywał pod takim nickiem - wyjaśnienie jest
oraz pod groteskowymi nickami rozpoczynającymi się od @świnski...i coś o ryjach
Maciej nie pisze pod nickami rozpoczynającymi się od @świnski...i coś o ryjach.

Udowodniono też, że [email protected] czy @ aszzscczsczc to również ta sama osoba
Też kłamstwo. Maciej nigdy pod takimi nickami nie pisał, to były INNE osoby.

Ja prld, ile kłamstw i bezpodstawnych zarzutów jest w twojej wypowiedzi! :-((((
 0