Łukasz Szewczyk01.04.2019 (12:06)1 komentarz

Martyna Wyrzykowska redaktor naczelną ofeminin.pl

Od kwietnia 2019 roku Martyna Wyrzykowska objęła w Ringier Axel Springer Polska stanowisko redaktor naczelnej serwisu ofeminin.pl. Menedżerem ds. rozwoju Ofeminin została Magdalena Ignatowicz, związana z serwisem od 6 lat.
Martyna Wyrzykowska
Martyna Wyrzykowska
- Jestem dziennikarką z wykształcenia i pasji. Szczególnie bliskie mi są tematy dotyczące kobiet. Uważam, że kobiety mają obecnie swój czas i to powinno jeszcze bardziej wybrzmieć w mediach. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu i pracy w mediach kobiecych rozumiem potrzeby klientów w zakresie content marketingu, współpracy z influencerami i niestandardowych akcji, które będę chciała realizować z zespołem Ofeminin. To właśnie praca po stronie redakcji daje mi największą satysfakcję - mówi Martyna Wyrzykowska, nowa redaktor naczelna ofeminin.pl.
Martyna Wyrzykowska pracowała jako redaktor w serwisie Gazeta.pl, gdzie następnie była wydawcą wideo. Przez 2,5 roku pełniła funkcję redaktor prowadzącej Glamour.pl, gdzie zbudowała unikalną, wyrazistą markę ze szczególnymi sukcesami w mediach społecznościowych Była odpowiedzialna za relaunch serwisu, koordynację pracy redakcji online, współpracę z redakcją drukowanego magazynu oraz opracowywanie projektów specjalnych we współpracy z działem sprzedaży.

Magdalena Ignatowicz, menedżer ds. rozwoju Ofeminin jest związana z serwisem Ofeminin.pl od 6 lat. Początkowo pracowała w nim jako redaktorka, była odpowiedzialna za social media, a następnie tworzyła innowacyjne projekty dla całego obszaru Women&Lifestyle w Ringier Axel Springer Polska.

Jako menedżer ds. rozwoju Ofeminin, Magdalena Ignatowicz będzie odpowiedzialna za planowanie i koordynację wszelkich działań związanych z rozwojem serwisu oraz wdrażaniem innowacyjnych projektów specjalnych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

spuściłbym się jej do ust
MōjKûtâsSmâkûjêNâjlêpiêj 1.04.2019 (16:25:31)
 1