Łukasz Szewczyk08.04.2019 (16:52)2 komentarze

Joanna Kulig w nowym serialu Netflixa "The Eddy"

Internetowa platforma rozrywkowa Netflix ogłosił, że Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w nowym serialu - "The Eddy".
Joanna Kulig / Fot. materiały prasowe
Joanna Kulig / Fot. materiały prasowe
Serialowa produkcja Netflixa "The Eddy" to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście.
Polska aktorka Joanna Kulig wcieli się jedną z głównych ról. Maja to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

Joanna Kulig wyróżniona została niedawno Europejską Nagrodą Filmową w kategorii Najlepsza Aktorka za główną rolę w nominowanym do Oscara filmie Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Aktorka została także laureatką Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2019 w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca. Wkrótce będzie ją można oglądać w serialowym dramacie "Hanna".

Niedawno Netflix ogłosił, że w serialu zagra również Andre Holland, który wcieli się w postać pianisty jazzowego ELLIOTA UDO - dawniej wschodzącej gwiazdy nowojorskiej sceny muzycznej, a obecnie współwłaściciela podupadającego klubu jazzowego w sercu Paryża, gdzie ukrywa się przed światem. Emocjonalnie niedojrzały mężczyzna trwa w burzliwym związku z wokalistką zespołu. Niespodziewanie w życiu Elliota pojawia się jego 15-letnia córka. Jej obecność sprawi, że będzie musiał nauczyć się stawiać czoła swoim słabościom i w końcu dorosnąć.

Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netflix. W serialu pojawią się dialogi w językach: francuskim, angielskimi i arabskim

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ładną karierę robi ta nasza Polka niczym Anja Rubik albo Monika Brodka. Gratulacje.
 1  
No to nie dziwie się że porzuciła serialik na tvp, poszła do Netflixa :>
 6