Łukasz Szewczyk11.04.2019 (11:36)8 komentarzy

"Miłość jest wszystkim" na Player.pl. Po raz pierwszy w VOD

Od 11 kwietnia w serwisie player.pl, dostępna jest komedia romantyczna "Miłość jest wszystkim". Wyłączność względem innych platform wideo na żądanie potrwa aż do 22 maja.
Miłość jest wszystkim
"Miłość jest wszystkim", w reżyserii Michała Kwiecińskiego to propozycja dla tych, którzy uwielbiają komedie romantyczne z prawdziwą plejadą gwiazd. W filmie występują między innymi Olaf Lubaszenko, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Michał Czerneckiego, Julia Wyszyńska, Agnieszka Grochowska i Jan Englert.
Dzięki aplikacji player.pl, od 11 kwietnia widzowie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć film "Miłość jest wszystkim" w dowolnym miejscu, czasie i na wybranym przez siebie ekranie. Do 1 maja platforma będzie jedynym medium, wliczając w to nadawców telewizyjnych, legalnie oferującym dostęp do hitu kinowego ostatniej zimy. Wyłączność względem innych serwisów VOD potrwa aż do 22 maja.

"Miłość jest wszystkim" można obejrzeć w player.pl od 11 kwietnia za jedyne 10 PLN (dostęp na 48 godzin).

Player.pl oferuje rozrywkę hity prosto z kina oraz najpopularniejsze seriale i kanały live. Obecnie w bibliotece player+ widzowie znajdą propozycje kinowe ostatnich miesięcy: "Kler", "Planeta singli 2", "Podatek od miłości", "7 uczuć" i "Juliusz". W kwietniu do pakietów tworzonych we współpracy z Canal+ dodane zostaną także: "Imię Róży", "Kamerdyner", oraz "Paddington 2".

Komentarze (1 - 8 z 8)

Dlaczego tak drogo?
 1  
kurcze...zapomniałem, że 3 minuty za wcześnie napisałem
Przecież ja tu PiSuję od 13.
buhahahahahahahaha
 0  
Kolejna ckliwa historyjka, czyli to co tefałniki lubią najbardziej.

#will never die
;D
 18  
dzieki ale podaruje sobie.
 4  
Ten film przez wiele lat będzie puszczany w TVNie w okresie Bożego Narodzenia jak Kevin w Polsacie. W rocznicę zabójstwa Adamowicza także mogą puszczać (występuje w jednej z ról).
 3  
c.d.
przed chwilą rozmawiałem z koleżanką z pracy i mówi że była i bardzo jej się podobał....... nie, nie film... Ten młody po prawej ;D
 4  
RMF FM umacnia pozycje lidera. Radio jest stacją numerem 1 w Polsce. Stacja radiowa znów zyskała. Według badań to 27.2 %w rynku radiowym. Stacja miażdży konkurencję
 3  
Znajdźcie sobie w Internecie Generator Polskich Komedii Romantycznych. W 10 min. zaliczycie wszystkie tego typu badziewne produkcje.
 1