Łukasz Szewczyk25.04.2019 (18:13)9

Netflix na maj - pełny wykaz premier

Internetowy serwis rozrywkowy Netflix ogłosił pełną listę premier na maj 2019 roku. Co czeka widzów?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

The Society to będzie stosiwo.
 2  
Netflix i tym podobne serwisy to jest przyszłość dla najbardziej wymagających klientów, a dla wielu z nas w zasadzie już teraźniejszość. Olbrzymi wybór kontentu do oglądania i naprawdę świetna jakość obrazu, której nie jest przykro włączyć na dużym ekranie.

Telewizyjne kanały "premium" pozostały sto lat za murzynami, niestety.
Grzegorz Wandałowicz 28.04.2019 (9:30:29)
 6  
Netflix i tym podobne serwisy to jest przyszłość dla najbardziej wymagających klientów, a dla wielu z nas w zasadzie już teraźniejszość. Olbrzymi wybór kontentu do oglądania i naprawdę świetna jakość obrazu, której nie jest przykro włączyć na dużym ekranie.

Telewizyjne kanały "premium" pozostały sto lat za murzynami, niestety.
niech tylko oferta programowa w polsce bedzie taka sama jak w usa ,,place wiecej a mam mniej
 0  
moherowy beret. Tak samo mogę powiedzieć o HBO. Jaka ofertę masz w Polsce jaka w USA. W USA masz w 4k a tutaj masz 360p maks 720p. Widziałeś grę o tron. Przecież się odechciewa.

Dla mnie na oled 65b7v tylko Netflix oraz canal + 4k. Reszta sorry ale tego nie da się oglądać. obraz z nc+ jest fatalny.
Zgadzam się z Grzegorzem Wandałowiczem dla wymagającego widzą tylko serwisy typu Netflix.
Zarząd firmy żeby ukrucic piractwo powinien wyłączyć bezpłatny okres testowy wszedzie. Wówczas byłoby więcej kasy na tłumaczenia i wtedy biblioteka byłaby taka jak w USA
Mnie osobiście też to denerwuję że mamy za tyle samo ułamek tego co Amerykanie. Ale co poradzisZ albo bierzesz albo oglądasz HBO w 360p. Pikseloze i mleko
 3  
HBO nadaje w 1080i, podobnie jak wszystkie polskie kanały HD w Polsce. Inna sprawa, że rozdzielczość to nie wszystko, bo dla dobrej jakości musi być dobry bitrate. A bitrate HBO na satelicie jest niski, więc jest mydło i pikseloza.
 1  
Satmaster. Jak już pisałem wielokrotnie nie ma znaczenia jak nadaje HBO na satelicie. Niski bitrate może ok ale jaki to ma wpływ na przekaz netem. HBO go czy HBO 1 czy 2 nie ma znaczenia i tu i tu jest beznadzieja. Odpowiedzi HBO na reklamacje. Wynny dostawca, winny ping, za wolny internet, nie odpowiadają za oprogramowanie dekodera 4k czy apek smart tv. Wszyscy winni tylko nie oni. Ja mam ping 19 download 288, upload 46. Łącze na światłowodowe a HBO pikseloze i mleko. Netflix obraz bajka niestety biblioteka.
HDTV oprócz c+ 4k tragedia. No może jeszcze TVP HD trzyma poziom.
 6  
Odpaliłem HBOGO na próbny, darmowy miesiąc, by obejrzeć legalnie "Grę o Tron". Nigdy nie oglądałem więc chciałem zacząć od pierwszego odcinka. No niestety, nie dość,że jakość jak na VHS, dźwięk 2.0 to jeszcze ciągłe buforowanie. Netflix w tym czasie w 4K i Dolby Atmos płynnie bez problemów. Internet od lokalnego dostawcy, 200MB po światłowodzie. Ciekaw jestem co mi odpiszą na moje zapytanie o tragiczną jakość?
 1  
Odpiszą że to twoja wina, wina producenta tv albo dostawcy internetowego. Pewnie zaczną od zapytania czy dostawca nie blokuje portow. Czy jest możliwość przedstawienia na inny internet itp. Dałem sobie z nimi spokój już rok temu. HBO to dramat. Jadą jedynie na marketingu. Gdyby nie pozycja firmy to skończyli by jak showmax.
Najbardziej denerwuję to, że człowiek chcąc być uczciwym i zapłacić np. za możliwość oglądania gry o tron, po chwili stwierdzi: ja pierniczę nie rozumiem w dużo gorszej jakości niż z pirackich serwerów, ciągle buforuje i skacze z jakością i jeszcze mam za to płacić.
 2  
HBO w USA w 4k?, co wy bierzecie towarzyszu, podzielcie się
 0