Łukasz Szewczyk09.05.2019 (13:01)brak komentarzy

Wiktoria Jakubowska redaktor naczelną Plotek.pl

Internetowy serwis show-biznesowy Plotek.pl ma nową redaktor naczelną. Od początku maja 2019 roku jest nią Wiktoria Jakubowska, poprzednio zastępczyni dotychczasowej szefowej Plotek.pl.
Wiktoria Jakubowska
Plotek.pl to najczęściej czytany polski serwis o gwiazdach i celebrytach - według badania Gemius/PBI w marcu br. odwiedziło go 5,6 mln użytkowników, którzy wykonali w serwisie ponad 102 mln odsłon. Plotek.pl jest także najbardziej mobilnym serwisem w swojej kategorii - na smartfonach i tabletach z serwisu korzysta ponad 4,7 mln użytkowników.
Do ostatnich sukcesów i bardzo dobrych wyników Plotek.pl przyczyniła się również Wiktoria Jakubowska, która dotychczas pracowała na stanowisku zastępczyni redaktor naczelnej. Odpowiadała m.in. za realizację celów zasięgowych serwisu, prowadzenie projektów sprzedażowych oraz powstanie działu "Plotek-opinie", w którym teksty publikowała m.in. Karolina Korwin Piotrowska.

Od maja 2019 roku Wiktoria Jakubowska kieruje zespołem Plotek.pl - na stanowisku redaktor naczelnej zastąpiła Agnieszkę Rowicką, która zakończyła pracę w Agorze.