Łukasz Szewczyk15.05.2019 (11:29)9

YouTube Music i YouTube Premium już dostępne w Polsce. Jakie ceny?

YouTube wprowadza do Polski nowe usługi, dając dostęp do do muzycznej platformy streamingowej oraz do produkcji YouTube Originals

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Super seriale, Narcos i Gra o tron niech się schowają ;)
 3  
YouTube vanced oferuje to samo za darmo na telefony z Androidem xD
 1  
Próbowałqm wykupic dzis na iphone i cena jest 32,99 za konto indywidualne a za rodzinne 47,99. Tak wiec chyba odpuszcze.
 0  
Nie mogę zrozumieć :
yutube music premium - to jest wszystko co w premium plus music czy trzeba dwie usługi kupować bo to już jest parodia i debilizm.
 0  
Żeby płacić za treści z Youtube`a (obojętnie czy premium czy gold czy hiper platinium) to już w ogóle trzeba być masochistą.
 8  
Powiem tak, że chociaż po kilku latach używania uważam Spotify za naprawdę świetne, to YouTube bez reklam (tak, w aplikacji na Smart TV to ma znaczenie i tych reklam wyłączyć się nie da i tu opcja Premium załatwia sprawę) oraz YouTube Music, które już od rana testuję i uważam, że naprawdę daje radę, sprawiają, że ze Spotify trzeba się niestety pożegnać.
To co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło w YouTube Music, że naprawdę trafnie działa rekomendowanie na podstawie gustu i tego, co wcześniej się polubiło. I myślę, że na tym polu dorównuje Spotify.
Można więcej oczywiście nadal płacić 20 PLN za Spotify, a można za tylko 4 złote więcej mieć bardzo podobne jakościowo YouTube Music wraz z YouTube bez reklam, zwłaszcza, że jeszcze na starcie 3 miesiące za free.
Jak dla mnie wybór oczywisty, a już na pewno polecam wszystkim choćby przetestować.
pozdrawiam
 3  
Porąbało ich nie będę płacił, skoro mogę mieć za darmi z innego źródła.
 2  
Odtwarzanie przy wygaszonym ekranie i podczas korzystania z innych aplikacji dopiero w płatnej wersji? To już dawno powinno być dostępne bezpłatnie w drodze aktualizacji.

Żeby płacić za treści z Youtube`a (obojętnie czy premium czy gold czy hiper platinium) to już w ogóle trzeba być masochistą.
Skądś trzeba wziąć pieniądze na tantiemy, gdy Francja wprowadza zapisy dyrektywy ACTA2 :)
 13  
Niby marne pieniądze, bo co to jest dwadzieścia parę złotych. W przeciętnej restauracji na prowincji daje się 50 zł napiwku. Ale ze słabym dźwiękiem i bez 8K oferta jest po prostu słaba...
 0