Łukasz Szewczyk07.06.2019 (13:27)brak komentarzy

Radiozet.pl z nowym serwisem biznesowym

Nowa odsłona biznesowego serwisu Radia Zet.
biznes
Nowy serwis Biznes na Radiozet.pl

06 czerwca 2019

Serwis Biznes.radiozet.pl zyskał nowy funkcjonalny i nowoczesny layout. Użytkownicy znajdą w nim newsy gospodarcze i biznesowe, w tym bieżące informacje z giełdy, świata finansów i inwestycji. Nie zabraknie tu także praktycznych porad i informacji, jak założyć oraz z sukcesem prowadzić własną firmę, rozliczać się z urzędem skarbowym czy jak inwestować.
Dzięki treściom zawartym w serwisie użytkownicy będą również na bieżąco z nowelizacjami przepisów prawa w zakresie gospodarki i prowadzenia biznesu. W nowej odsłonie serwisu zastosowano szereg graficznych etykiet, wyróżniających najważniejsze treści. Uzupełnieniem jest widget z kursami walut.

- Konsekwentnie realizujemy tegoroczne założenia planu w zakresie rozwoju serwisów internetowych Grupy Eurozet. Po Zdrowiu i Wiadomościach przyszedł czas na zmiany w serwisie Biznes, który jest istotną częścią portalu Radiozet.pl. Dzięki nim użytkownicy będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do rzetelnych i eksperckich treści związanych z szeroko pojętymi finansami. Jestem przekonany, że Biznes.radiozet.pl będzie dla wielu użytkowników pierwszym źródłem informacji w tym zakresie - mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet

Serwis został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób zarówno na desktopie, jak i smartfonie. Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet. Biznes.radiozet.pl jest integralną częścią portalu Radiozet.pl.