Łukasz Szewczyk12.06.2019 (20:37)2 komentarze

Pierwsze filmy animowane Netflixa

Netflix zaprezentował ofertę pierwszych filmów animowanych własnej produkcji.
"Klaus" w Netflixie
"Klaus" w Netflixie
W święta Bożego Narodzenia swoją premierę będzie miał pierwszy oryginalny film animowany Netflixa "Klaus". Jesper (dubbingowany przez Jasona Schwartzmana), młody, mieszkający w Skandynawii listonosz dostaje niepowtarzalną szansę zrobienia czegoś wyjątkowego. Zostaje mu powierzone zadanie doręczania poczty do owianej sławą wioski na dalekiej Północy, gdzie spotyka tajemniczego, siwobrodego twórcę zabawek o imieniu Klaus.
Film narodził się z pasji Sergio Pablosa, współtwórcy Jak ukraść księżyc, który na pomysł fabuły wpadł już w 2010 roku. "Klaus" w całości tworzony był w Madrycie i jest dziełem międzynarodowego zespołu utalentowanych rysowników z całego świata. W filmie zastosowano unikalny styl animacji, który łączy tradycyjne ręczne techniki animacji z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

"The Willoughbys" w Netflixie
"The Willoughbys" w Netflixie
Z kolei na wiosną 2010 roku zaplanowano premierę filmu "The Willoughbys". Kiedy egoistyczni rodzicie Willoughby porzucają czwórkę swoich potomków, dzieciaki muszą nauczyć się, jak zaadaptować swoje staromodne wartości do współczesnej rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę naszych czasów.

Jest to stylizowany animowany film fabularny ze wspomaganą komputerowo grafiką powstaje obecnie w studiu BRON Animation w Vancouver. Projekt autorstwa twórcy/reżysera Krisa Pearna ("Klopsiki kontratakują"). Na podstawie słynnej książki Lois Lowry, dwukrotnej zdobywczyni medalu Johna Newbery.

Komentarze (1 - 2 z 2)

premiera filmu w 2010, łał to naprawdę szybko.
 2  
nawet kupili prawa do filmu Powrót do przyszłości i DeLoriana 2010r
 1