Łukasz Szewczyk05.07.2019 (9:56)2 komentarze

Nowy sezon talk-show "Lekko Nie Będzie" przedpremierowo w Ipli. Prowadzi Tomasz Działowy

W IPLI wystartował nowy sezon internetowego talk show "Lekko Nie Będzie". W szóstej edycji widzowie zobaczą 24 odcinki, a połowa z nich będzie w formacie "Otwarte karty". Prowadzący program - Tomasz Działowy -zaprosi do studia ciekawych gości, w sumie 12 osób. Przedpremierowe odcinki co piątek są dostępne w serwisie IPLA.
"Lekko Nie Będzie"
Każdy z gości zaproszonych przez Tomasza Działowego w programie "Lekko Nie Będzie" pojawi się dwukrotnie - w odcinku głównym oraz w formacie "Otwarte karty". Z kolei każdy odcinek talk show w pierwszej kolejności można zobaczyć w serwisie IPLA. Co piątek o godz. 18.00 są tam prezentowane obydwa materiały z nowym gościem. Program można oglądać za darmo. Na kanale You Tube jest on publikowany tydzień później, a odcinek "Otwarte karty" w każdy kolejny wtorek.
Wyzwanie od "Gimpera" i zaproszenie do "gry w karty" przyjęli m.in.: Wojtek Gola, jeden z właścicieli organizacji FAME MMA, Mariusz Węgłowski z serialu "Policjanci i Policjantki", Michał Baron, czyli popularny BOXDEL, Paweł Swiniarski z kanału "Dla Pieniędzy" i Ignacy Łukowski znany jako "Kolega Ignacy".

Charyzma prowadzącego, szybki kontakt z rozmówcą, bystre rozmowy, krótkie i konkretne pytania oraz niebanalne zadania (które gość i prowadzący wykonują wspólnie, niejednokrotnie rywalizując ze sobą) - to kluczowe atuty programu "Lekko Nie Będzie". To dzięki nim projekt szybko stał się popularny wśród odbiorców. Dziś średnia oglądalność programu przekracza 900 tysięcy wyświetleń, a najpopularniejszy odcinek zanotował prawie 2 miliony odsłon.

Zaś format "Otwarte Karty", który został wprowadzony w czwartym sezonie, to odpowiedź na oczekiwania widzów poszukujących autentycznych i pełnych emocji treści. Koncepcja nawiązuje do gry w karty, która w prosty sposób integruje, zbliża, stwarza okazję do refleksji, śmiechu czy odkrycia czegoś nowego i interesującego. Jednocześnie jest niesamowitą okazją do prostej, prawdziwej i głębokiej rozmowy.

Talia kart z określonymi symbolami pozwala nie tylko na podjęcie tematów mało oczywistych, nietypowych czy zaskakujących, ale także gwarantuje nieoczekiwany przebieg rozmowy. Nie dość, że nie wiadomo, czy to rozmówca będzie odpowiadał jako pierwszy czy może jednak prowadzący (jedna z kart pozwala na odwrócenie ról), to zagadką jest, kiedy zostanie wylosowana karta uruchamiająca pytania o trudne kwestie. Dlatego tak naprawdę każda karta jest w stanie zmienić bieg dyskusji i skierować ją na zupełnie nowe tory, wpływając na to, co się wydarzy przy stole i jak zareagują uczestnicy rozmowy. Dzięki temu przebieg każdej dyskusji jest nie tylko losowy, ale także angażujący.

Przypomnijmy, program dotychczas odwiedzili m.in.: Borys Szyc, Popek, Stuu czy Ola Nowak i Nadia Długosz z kanału "Beksy", a także Cezary Pazura i Tomasz Kammel.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Co za dno
 7  
Znałem Gimpera z 10 lat temu jak jeszcze powolutko się to wszystko rozkręcało na yt. Muszę przyznać że to był bardzo sympatyczny gość zawsze skory do pomocy. Życzę wszystkiego najlepszego.
 0