Łukasz Szewczyk08.07.2019 (16:39)7 komentarzy

Cyfrowa prenumerata Wyborcza.pl w pakiecie z player.pl

Teksty Gazety Wyborczej oraz programy, seriale i kanały na żywo - to specjalny pakiet przygotowany przez Wyborcza.pl we współpracy z player.pl.
promocja
Od lipca do końca września 2019 roku czytelnicy dziennika przy zakupie subskrypcji elektronicznego wydania Gazety Wyborczej zyskają również dostęp do serwisy player.pl. Nowy pakiet, łączący prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej w wersji podstawowej oraz pakiet Start player.pl, dostępny jest na Wyborcza.pl w specjalnej cenie 19,90 zł za miesiąc. Każda z osób, która zdecyduje się na jego zamówienie na stronie, otrzyma dostęp do treści Wyborcza.pl oraz kod dostępu do player.pl.
- Pakiet Wyborcza.pl + player.pl może być perłą w koronie naszej cyfrowej oferty. Już wcześniej, kupując prenumeratę cyfrową "Gazety Wyborczej", czytelnicy mieli dostęp do najlepszego polskiego dziennikarstwa, a także tekstów z 'Wall Street Journal' i 'New York Times'a' oraz europejskich gazet tworzących LENA (Leading European Newspaper Association - 'Die Welt', 'El Pais', 'Le Soir', 'La Repubblica', 'Le Figaro', 'Le Soir' i 'Tribune de Genève'). A teraz dodatkowo otrzymają najlepsze treści telewizyjne spod znaku TVN. To oferta nie do pobicia - mówi Jerzy Wójcik, wydawca Gazety Wyborczej.

Subskrybenci pakietu będą mieć nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów "Gazety Wyborczej" - m.in. Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych poprzez przeglądarki internetowe oraz w aplikacji mobilnej. W ramach oferty można czytać też artykuły z magazynów i tygodników dziennika takich, jak "Duży Format", "Magazyn Świąteczny" czy "Ale Historia", a także ekskluzywne teksty dostępne wyłącznie dla prenumeratorów i materiały z archiwalnych numerów "Gazety Wyborczej". Artykuły z wydań papierowych dziennika są dostępne na Wyborcza.pl często wcześniej niż w kiosku. Dużym atutem dla czytelników ich cyfrowych wersji jest możliwość zapisania tekstów w schowku do przeczytania później, a także komentowania ich.


Odbiorcy oferty zyskują również dostęp do player.pl - serwisu z bogatą biblioteką kanałów na żywo oraz programów, filmów i seriali na żądanie. Z początkiem lipca br. pakiet "Start" wzbogacił się o trzy popularne kanały nadawcy: TVN, TTV i TVN7. Po raz pierwszy można te stacje śledzić legalnie w przestrzeni on-line. Dodatkowo, tylko użytkownicy player.pl mogą podczas wakacji obejrzeć przedpremierowo drugi sezon serialu "Pod powierzchnią". Na antenie TVN emisja serialu planowana jest na jesień. Platforma na bieżąco uzupełnia portfolio o najnowsze produkcje na rynku, dając użytkownikom dostęp do najciekawszych tytułów na rynku. Więcej informacji na stronie: player.pl

- Pakiety łączone to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb użytkowników. Nasza oferta daje dostęp zarówno do wysokiej jakości treści publicystycznych "Gazety Wyborczej" oraz do najlepszej rozrywki w serwisie player.pl. Jest to innowacyjne i wyjątkowe połączenie na polskim rynku. Liczymy na to, że znajdzie ono wielu wiernych fanów - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Nową ofertę Wyborcza.pl promuje kampania z hasłem "Historie, które pragniesz poznać", prowadzona w serwisach Agory oraz w mediach społecznościowych.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Nie czytajcie izraelskiej gazety
 32  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Bardzo zgrabne połączenie najlepszej gazety informacyjnej w Polsce z aplikacją streamingową. Na dodatek player od niedawna powiększył się bez rozgłosu o naziemne kanały tvn/Discovery.
Przy okazji polecam znakomitą apkę Wyborczej - Clou. Rewelacyjny wybór 5 artykułów codziennie rano.
 33  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Nie czytajcie izraelskiej gazety
Masz rację, zajmij się lepiej sadzeniem drzew, bo się nie wyrobisz do końca roku z 5 miliardem i w sylwestra zamiast się bawić, będziesz dostawał baty od Morawieckiego :)
 33  
Cała "Wyborcza". Czuchnowski: PiS próbuje wykończyć nas sążnistymi pozwami. Są uzurpatorami, ale my pracujemy dla wartości
Wojciech Czuchnowski, niczym mędrzec, podjął się rozważań na temat wolności… na łamach „Gazety Wyborczej”. Co z tego wyszło? Jeśli „Wyborcza” składa przeciwko komuś pozew, to wszystko jest w porządku, ale jeśli ktoś inny, a szczególnie Prawo i Sprawiedliwość, uczyni taki krok, to jest to zamach na wolność.Czuchnowski zaczął swoje rozważania od stwierdzenia, że za rządu Prawa i Sprawiedliwości „GW’ jest nękana procesami. Dodał, że politycy PiS, którzy uznają się za „ludzi wolności”, źle tę wolność pojmują. Dla Kaczyńskiego i jego wyznawców oznacza ona prawo do rzucania bezpodstawnych oskarżeń i wykluczania całych grup społecznych. Oznacza brak zahamowań w obdzielaniu się stanowiskami i pazerne sięganie po państwowe pieniądze– oświadczył Czuchnowski.To ciekawe, bo jego wywód bardzo pasuje do tego, co robi sama „Gazeta Wyborcza”, chociażby poprzez atakowanie Kościoła i katolików. Przypomina to także działania rządu PO/PSL, z którego powrotu redakcja z Czerskiej zapewne bardzo by się cieszyła.Redaktor z Czerskiej idzie jednak dalej, nazywając „GW” niezależnymi mediami, które dla rządu PiS są „ostatnią przeszkodą”, którą chcą zlikwidować pozwami, pisanymi przez „prawników finansowanych ze środków publicznych i sowicie wynagradzanych w formie państwowych kontraktów”. Sama „Wyborcza” ma takich spraw niemal 30. Dostajemy je po prawie każdym tekście pokazującym nadużycia władzy. PiS ściga nas z powództwa cywilnego, ale próbuje też angażować z urzędu prokuraturę, aby zastraszyć gazetę krytyczną wobec partii władzy
– dramatyzował Czuchnowski, przy okazji chwaląc się, że jak na razie „GW” sprawy wygrywa, bo teksty są „dobrze udokumentowane, a sądy wciąż niezależne”.Czuchnowski przypomniał, że warszawski sąd okręgowy odrzucił w poniedziałek pozew PiS przeciwko „Wyborczej”, a sędzia przypomniał, że „obowiązkiem dziennikarza jest stać na straży interesu publicznego i demokracji”. Dlatego też, nie mogło zabraknąć tak górnolotnych słów: To dla tych wartości pracujemy. I dla prawdziwej wolności, wobec której „ludzie wolności” z PiS są zwykłymi uzurpatorami– stwierdził Czuchnowski.

POczytajcie sobie te bzdury
 20  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Jeśli piętnowanie pedofilii w KK nazwają prawicowcy atakiem na kościół, to ja nie mam pytań
 38  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
joemonster.org/p/1773280/Pinokio_Plaza
 32  
FAKTYcznie zgrabne POłączenie ;D
 19