Łukasz Szewczyk08.07.2019 (16:39)7

Cyfrowa prenumerata Wyborcza.pl w pakiecie z player.pl

Teksty Gazety Wyborczej oraz programy, seriale i kanały na żywo - to specjalny pakiet przygotowany przez Wyborcza.pl we współpracy z player.pl.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Nie czytajcie izraelskiej gazety
 32  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Bardzo zgrabne połączenie najlepszej gazety informacyjnej w Polsce z aplikacją streamingową. Na dodatek player od niedawna powiększył się bez rozgłosu o naziemne kanały tvn/Discovery.
Przy okazji polecam znakomitą apkę Wyborczej - Clou. Rewelacyjny wybór 5 artykułów codziennie rano.
 33  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Nie czytajcie izraelskiej gazety
Masz rację, zajmij się lepiej sadzeniem drzew, bo się nie wyrobisz do końca roku z 5 miliardem i w sylwestra zamiast się bawić, będziesz dostawał baty od Morawieckiego :)
 33  
Cała "Wyborcza". Czuchnowski: PiS próbuje wykończyć nas sążnistymi pozwami. Są uzurpatorami, ale my pracujemy dla wartości
Wojciech Czuchnowski, niczym mędrzec, podjął się rozważań na temat wolności… na łamach „Gazety Wyborczej”. Co z tego wyszło? Jeśli „Wyborcza” składa przeciwko komuś pozew, to wszystko jest w porządku, ale jeśli ktoś inny, a szczególnie Prawo i Sprawiedliwość, uczyni taki krok, to jest to zamach na wolność.Czuchnowski zaczął swoje rozważania od stwierdzenia, że za rządu Prawa i Sprawiedliwości „GW’ jest nękana procesami. Dodał, że politycy PiS, którzy uznają się za „ludzi wolności”, źle tę wolność pojmują. Dla Kaczyńskiego i jego wyznawców oznacza ona prawo do rzucania bezpodstawnych oskarżeń i wykluczania całych grup społecznych. Oznacza brak zahamowań w obdzielaniu się stanowiskami i pazerne sięganie po państwowe pieniądze– oświadczył Czuchnowski.To ciekawe, bo jego wywód bardzo pasuje do tego, co robi sama „Gazeta Wyborcza”, chociażby poprzez atakowanie Kościoła i katolików. Przypomina to także działania rządu PO/PSL, z którego powrotu redakcja z Czerskiej zapewne bardzo by się cieszyła.Redaktor z Czerskiej idzie jednak dalej, nazywając „GW” niezależnymi mediami, które dla rządu PiS są „ostatnią przeszkodą”, którą chcą zlikwidować pozwami, pisanymi przez „prawników finansowanych ze środków publicznych i sowicie wynagradzanych w formie państwowych kontraktów”. Sama „Wyborcza” ma takich spraw niemal 30. Dostajemy je po prawie każdym tekście pokazującym nadużycia władzy. PiS ściga nas z powództwa cywilnego, ale próbuje też angażować z urzędu prokuraturę, aby zastraszyć gazetę krytyczną wobec partii władzy
– dramatyzował Czuchnowski, przy okazji chwaląc się, że jak na razie „GW” sprawy wygrywa, bo teksty są „dobrze udokumentowane, a sądy wciąż niezależne”.Czuchnowski przypomniał, że warszawski sąd okręgowy odrzucił w poniedziałek pozew PiS przeciwko „Wyborczej”, a sędzia przypomniał, że „obowiązkiem dziennikarza jest stać na straży interesu publicznego i demokracji”. Dlatego też, nie mogło zabraknąć tak górnolotnych słów: To dla tych wartości pracujemy. I dla prawdziwej wolności, wobec której „ludzie wolności” z PiS są zwykłymi uzurpatorami– stwierdził Czuchnowski.

POczytajcie sobie te bzdury
 20  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Jeśli piętnowanie pedofilii w KK nazwają prawicowcy atakiem na kościół, to ja nie mam pytań
 38  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
joemonster.org/p/1773280/Pinokio_Plaza
 32  
FAKTYcznie zgrabne POłączenie ;D
 19