Łukasz Szewczyk11.07.2019 (17:12)brak komentarzy

Drugi sezon "Niemożliwe PL" przedpremierowo na Player.pl

Użytkownicy platformy Player.pl od 10 lipca 2019 roku mogą śledzić drugi sezon polskiej edycji popularnego show, w którym prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi oglądają najciekawsze, najśmieszniejsze i najbardziej szokujące filmiki z Internetu.
"Niemozliwe PL"
"Niemożliwe PL" to polska wersja popularnego amerykańskiego programu "Ridiculousness". W Polsce program doczekał się dwóch edycji, które od 10 lipca br. dostępne są bezpłatnie dla użytkowników player.pl. Drugi sezon show emitowany będzie również na antenie MTV Polska, od 25 sierpnia, w niedziele o godz. 22:00. Gospodarzem programu jest Wojtek "Łozo" Łozowski, któremu towarzyszą Tomasz Torres i Pani Ekscelencja. W premierowych odcinkach pojawią się goście specjalni, w tym m.in. Joanna Jędrzejczyk, Aleksander Milwiw-Baron, Michał Piróg, Andrzej Wrona, Grzegorz Hyży oraz Honorata Skarbek.
Pierwowzór "Niemożliwe PL", który prowadzi Rob Dyrdek, wraz ze Sterlingiem "Steelo" Brimem i Chanel "West Coast", to jeden z najpopularniejszych programów MTV, który doczekał się już 14 sezonów. Pierwszy sezon polskiej edycji emitowany był na antenie MTV Polska jesienią 2016 r. Prowadzącymi program byli Wojtek "Łozo" Łozowski, Tomasz Torres i Paula Tumala.

Premiera na antenie MTV Polska 25 sierpnia 2019 roku o godzinie 22:00.

Na platformie player.pl dostępne są lokalne produkcje z portfolio MTV Polska, jak "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", "Ex na plaży Polska, "Niemożliwe pl", a także polskie koncerty z kultowego cyklu "MTV Unplugged", w tym "MTV Unplugged Brodka", czy "MTV Unplugged Bednarek". W serwisie znajdują się również zagraniczne programy z biblioteki MTV, takie jak "Licealne Ciąże", "Dopasowani", czy brytyjska wersja popularnego formatu "Ex na plaży".