Łukasz Szewczyk20.08.2019 (11:28)4 komentarze

Spotify rozszerza ofertę Premium dla rodziny. Jakie zmiany?

Zmiany w ofercie Spotify Premium dla rodziny,. Użytkownicy dostaną dostęp do takich funkcjonalności jak kontrola rodzicielska, odnowione narzędzia do zarządzania kontami i spersonalizowane playlisty dla całej rodziny.
Spotify rozszerza ofertę Premium dla rodziny. Jakie zmiany?
Spotify Premium dla rodziny zadebiutowało na rynku w 2014 roku, by zaspokoić potrzeby rodzin w zakresie słuchania muzyki bez reklam. Po pięciu latach firma wprowadza zmiany, by dostosować ofertę do dzisiejszych wymagań rodzin.
Ulepszony plan Premium dla rodziny to przede wszystkim kontrola rodzicielska. Rodzice posiadający konto główne mogą kontrolować dostęp do kont podrzędnych za pośrednictwem filtra treści nieodpowiednich (Explicit Content Filter). Tylko posiadacze kont nadrzędnych mają możliwość zmiany filtru, więc subkonta nie będą w stanie samodzielnie kontrolować tego ustawienia.

Kolejna nowość to Family Mix, czyli wyłączny dostęp do spersonalizowanej playlisty składającej się z utworów, które lubi cała rodzina. Lista odtwarzania jest regularnie aktualizowana, a użytkownicy mogą kontrolować, kto uczestnicy w każdej sesji, aby zoptymalizować wspólne momenty słuchania.

Z kolei dzięki Family Hub właściciele kont głównych mogą zarządzać ustawieniami konta rodzinnego w jednym miejscu, w tym dodawać lub usuwać członków planu rodzinnego, zaktualizować adres i kontrolować, kto może odtworzyć treści nieodpowiednie dla dzieci.

Oferta Spotify Premium dla rodziny obejmuje sześć kont Premium dla członków rodziny mieszkających pod jednym dachem. Posiadanie własnego konta umożliwia każdemu z członków planu rodzinnego na zapisywanie ulubionej muzyki, podcastów i playlist, a także na otrzymywanie rekomendacji Spotify opierających się na ich unikatowych gustach.

Rozszerzona oferta Premium dla rodziny od dziś dostępna jest w Irlandii. Wkrótce będzie ona wprowadzona również na wszystkich rynkach, gdzie plan Premium dla rodziny już funkcjonuje.
Spotify

Komentarze (1 - 4 z 4)

Super, najlepszy serwis streamingowy ever.
 0  
Ja jednak zrezygnowałem. Miałem dość propozycji utworów do przesłuchania. Co chwila dostawałem jakiś niemiecki chłam, ale czarę goryczy przelała propozycja wysłuchania "austriackiej muzyki do słuchania na stoku narciarskim". No i bitrate. Jednak nie jest bezstratny.
 0  
Do filippo, przecież nie trzeba słuchać list tworzonych przez spotify ,można tworzyć swoje,ewentualnie słychać według gatunku czy nastroju. A bitrate nie jest zły.
 0  
Te dwie dychy za miesiąc to niby nie dużo. Jednak po pięciu latach płacenia robi się grubo ponad tysiąc i kiedy nie zapłacisz kolejnych dwadzieścia nie masz czego słuchać. Ja zrezygnowałem z pay music i inwestuje we własną bibliotekę.
 0