Łukasz Szewczyk20.08.2019 (11:52)brak komentarzy

Sport w nowej odsłonie na RadioZet.pl

Sport to kolejna sekcja tematyczna po Wiadomościach, Biznesie i Zdrowiu portalu Radiozet.pl, która w tym roku zyskała nowy wygląd, rozszerzoną strukturę i bardziej intuicyjną nawigację.
Nowy serwis sport.radiozet.pl
W serwisie Sport.radiozet.pl użytkownicy znajdą nowe przydatne funkcje, takie jak zajawka "Twój sport". Dzięki niej można zdefiniować indywidualne preferencje i na bieżąco śledzić wyniki oraz informacje z ulubionych dyscyplin.
Niezmiennie czytelnicy mogą zapoznać się tu z najważniejszymi sportowymi faktami z kraju i świata, a także analizami, komentarzami dziennikarzy i ekspertów z takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, sporty walki, skoki narciarskie, siatkówka, tenis, formuła 1 oraz lekkoatletyka.

Ponadto, w serwisie publikowane są informacje na temat zawodników, składy drużyn, tabele i terminarz wydarzeń sportowych. Użytkownicy mogą też śledzić wyniki i relacje na żywo z najważniejszych meczów i zawodów.

- W bieżącym roku portal Radiozet.pl może pochwalić się kolejnymi rekordowymi wynikami zarówno pod względem liczby realnych użytkowników jak i liczby odsłon. Po raz pierwszy w historii weszliśmy do rankingu TOP 20 domen w Polsce. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania całego zespołu redakcyjnego, ale również bez konsekwentnie realizowanego planu rozwoju naszych serwisów internetowych - mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Serwis Sport.radiozet.pl został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, umożliwiającej komfortowe użytkowanie zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie. Korzystając z serwisu, użytkownicy mogą jednocześnie słuchać Radia ZET online dzięki dobrze wyeksponowanemu playerowi, który stanowi integralną część serwisu.

Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.