Łukasz Szewczyk23.08.2019 (7:48)7 komentarzy

HBO GO może zdrożeć

HBO Polska planuje wprowadzić zmiany w dostępie do serwisu HBO GO.
HBO GO
Jak dowiedział się Presserwis, HBO Polska rozważa podniesienie ceny abonamentu streamingowego serwisu wideo HBO GO do 24,90 zł. Obecnie miesięczny dostęp do serwisu to koszt 19,90 zł. HBO na razie nie komentuje tych informacji. Nie wiadomo czy i kiedy planowana zmiana wejdzie w życie.
Przypomnijmy, że HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który oferuje dostęp do ponad 3000 pozycji programowych: własnych produkcji HBO, hitów filmowych z aktualnej oferty, kontrowersyjnych dokumentów oraz programów rozrywkowych. Wybrane filmy i seriale dostępne są w HBO GO jeszcze przed ich telewizyjną premierą w HBO. Serwis bez reklam.
Presserwis

Komentarze (1 - 7 z 7)

Czyli powrót do starej ceny. To żadna podwyżka
 5  
Żeby tylko w zamian strona/aplikacja przestała się ciągle wysypywać - bo jak odliczyć kasę za dni bez dostępu, to znowu wyjdzie 19,90 P
 4  
@Dabfan, wcześniej było 29,99
 2  
Z taką jakością obrazu podnosić ceny! Mają tupet, nie ma co.
 16  
Za taką jakość obrazu i dźwięku to powinni wręcz obniżać a nie podwyższać.
 18  
No to nie ciekawie teraz to ja mam za 5 zł w nc+
 8  
Bez paniki, wcześniej serwis kosztował 29,99 potem obniżono na 19,99 a teraz, między innymi ze względu na wysoki koszt praw telewizyjnych i zwyżkę inflacji, cena zostanie podniesiona do 24,99 czyli nadal taniej niż było i o niebo taniej niż Netflix. Niektórzy błędnie porównują swoją opłatę za serwis HBO GO u opratora z ceną w internetowej dystrybucji. Żeby porównać cenę trzeba pamiętać że w internetowej sprzedaży serwis obejmuje kanały linearne. A więc żeby porównać ile płacimy np. w NC+ czy Polsacie z tą ceną z internetu, trzeba zsumować koszt samego pakietu HBO wraz z dopłatą za HBO GO. Wyjdzie pewnie bardzo zbliżona cena.
 0