Łukasz Szewczyk12.09.2019 (17:04)3 komentarze

Ipla: Nowy pakiet Premium, niższe ceny, premiery Polsatu wcześniej niż w TV

Wraz z nadchodzącym jesiennym sezonem internetowy serwis rozrywkowy Ipla wprowadza zmiany w swojej ofercie.
Ipla: Nowy pakiet Premium, niższe ceny, premiery Polsatu wcześniej niż w TV
Oferta IPLI wzbogacona została o nowy pakiet IPLA PREMIUM, w którym widzowie znajdą ulubione seriale wcześniej niż w TV oraz tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity, a do tego setki bajek, rozrywka, informacje, publicystyka i treści popularno-naukowe. Wszystko to bez reklam, w jednym wygodnym pakiecie, w promocyjnej cenie 15 zł/mies. W pakiecie znalazły się m.in. seriale oraz programy Telewizji Polsat, które dostępne będą przed emisją w TV, m.in. "Przyjaciółki", "Zawsze warto", "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość" i "Nasz nowy dom", oraz kinowe hity, np. "Pasażerowie" z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem, "Serce nie sługa" z Pawłem Domagałą i Romą Gąsiorowską, "Najlepszy" Łukasza Palkowskiego, "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "Powidoki" Andrzeja Wajdy czy "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego.
W IPLI dostępne są również dwa nowe pakiety: "Przyjaciółki - sezon 14" oraz "Zawsze warto - sezon 1" pozwalające obejrzeć wszystkie odcinki obydwu produkcji jeszcze przed premierą TV, w cenie 20 zł za pakiet.

Niższe ceny
Pakiet IPLA HBO jest teraz dostępny za 20 zł. Widzowie znajdą w nim pełne sezony kultowych seriali m.in., "Gra o tron", "Westworld", "Opowieści podręcznej", filmowe hity - "Liga sprawiedliwości" i "To" oraz kanały TV: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White (wszystkie w jakości HD).

Z kolei pakiet IPLA TV, w którym liczba kanałów wzrosła do 101, a wśród nich są między innymi stacje sportowe (m.in. Polsat Sport HD, Eurosport 1 HD), filmowo-serialowe (m.in. AXN HD, FilmBOX Premium HD), muzyczne (m.in. MTV Polska, Polsat Music HD) czy informacyjne (m.in. Polsat News HD, Superstacja), teraz dostępny jest za 50 zł miesięcznie.

Użytkownicy IPLI mogą także skorzystać z pakietu, którego zadaniem jest wyłączenie wszystkich reklam w serwisie - IPLA BEZ REKLAM dostępny jest za 10 zł.


Jesienna ramówka Telewizji Polsat
Wśród świeżych propozycji Telewizji Polsat dostępnych w IPLI znalazły się niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie - "Love Island. Wyspa miłości" oraz "Ninja Warrior. Polska", czyli światowy fenomen, w którym uczestnicy muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód.

Po wakacyjnej przerwie powróciły także nowe odcinki seriali i programów doskonale znanych. Czternasta seria przebojowych "Przyjaciółek" po raz kolejny udowodni jak nieoceniona jest siła kobiecej przyjaźni. Do Kazimierza nad Wisłą widzowie zawitają w październiku, oglądając 5. sezon "W rytmie serca". Z kolei obchodzący 15-lecie serial "Pierwsza miłość" przeniesie do malowniczego Wrocławia i Wadlewa. Mieszczący się na ulicy Ćwiartki ¾ "Świat według Kiepskich" zapewni sporą dawkę humoru i szalonych pomysłów. W 10. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze zawalczy 11 gwiazd. Tylko w IPLI widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy i poznać emocje, jakie towarzyszą tancerzom. Elektryzujące show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" po raz kolejny pokaże, jak ośmiu artystów pokonuje swoje ograniczenia i słabości, by wiernie wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. Powiększona ekipa programu "Nasz nowy dom" podczas dwudziestu sześciu odcinków wyremontuje dwa razy więcej domów niż w poprzednich sezonach. W 7. sezonie "Kabaretu na żywo" humor na najwyższym poziomie zapewnią m.in. Kabaret Jurki, Smile, Chyba, Paranienormalni oraz wielu innych.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w IPLI jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Dodam, że dla abonentów Plusa i Cyfrowego Polsatu ceny za pakiety są dużo niższe.
 3  
Szkoda tylko, że większośc kanałów ipla nie działa na telewizorach samsung. Wszędzie tam gdzie jest zabezpieczenie drm wyskakuje błąd a wsparcie ipla nie jest w stanie rozwiązać problemu.
 2  
Man Samsunga z serii F i wszystkie kanaly Ipla na nim dzialaja
 0