Łukasz Szewczyk22.10.2019 (13:20)5 komentarzy

Droższe HBO GO w Polsce. Jaka cena?

HBO Polska wprowadza zmiany w ofercie HBO GO.
HBO GO
O tym mówiło się już od pewnego czasu. HBO podnosi cenę dostępu do serwisu HBO GO z 19,90 zł do 24,90 zł miesięcznie. Nowa cena już obowiązuje wszystkich nowych użytkowników HBO GO, którzy przez pierwsze 7 dni z serwisu mogą korzystać bezpłatnie. Dotychczasowi abonenci wyższy abonament zapłacą od listopada/grudnia (w kolejnym okresie rozliczeniowym), o czym są informowani z miesięcznym wyprzedzeniem w indywidualnej korespondencji.
Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak "Watchmen" czy "Czarnobyl", a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak "Wataha" czy "Nieświadomi" - tłumaczy HBO
Zaznaczmy jednak, że zmiana ceny dotyczy wyłącznie samodzielnej subskrypcji bezpośrednio HBO GO, czyli bez pośredników (np. operatora płatnej TV). Usługa nadal dostępna jest bez zobowiązań, co oznacza, że subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.
Przypomnijmy, że HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który oferuje dostęp do ponad 3000 pozycji programowych: własnych produkcji HBO, hitów filmowych z aktualnej oferty, kontrowersyjnych dokumentów oraz programów rozrywkowych. Wybrane filmy i seriale dostępne są w HBO GO jeszcze przed ich telewizyjną premierą w HBO. Serwis bez reklam.

Komentarze (1 - 5 z 5)

A niech podnoszą ile chcą. Od tego klienteli na pewno im nie przybędzie. Chociaż fakt faktem, że coraz więcej osób rezygnuje z pseudo-telewizji kablówkowo-platformowej, bo tam lecą reklamy na 90 % kanałów. A tego już naród powoli nie wytrzymuje. Woli DVB-T i szybki internet od kablówki.
 14  
nc+ jako jedyna ma kanały 4k, więc nie wiem do kogo te bajki opowiadasz...
 14  
Czy podali termin wprowadzenia materiałów w HD i 4K?
 9  
@Brzozofski mówimy tu o streamie, a nie o kanałach na satelicie. Nawet Player ma treści 4k, już nie wspomnę o Netflix. HBO GO za to ani 4k ani 5.1. czyli "za murzynami" wstyd! Taka marka, a tak do tyłu.
 14  
Powinni najpierw popracować nad usprawnieniem, stabilności i szybkości działania aplikacji, wsparcia technicznego,skalowalności swojego CDNu a dopiero później podnosić ceny.

Dramat z Wami HBO, wszystko od D strony robicie...
 4