Łukasz Szewczyk06.02.2020 (11:11)brak komentarzy

"Zero zero zero" w HBO GO. Kryminalny serial na podstawie powieści Roberto Saviano (wideo)

"Zero zero zero" to serial kryminalny będący adaptacją bestsellerowej powieści o tym samym tytule autorstwa Roberto Saviano. Produkcja zabiera widza w mroczne zakamarki światowego handlu kokainą. Premiera w HBO GO.
Serial "Zero zero zero" w HBO GO
Produkcja na podstawie książki Roberto Saviano przedstawia historię kilku walczących o władzę grup, które rywalizują między sobą o kontrolę nad przemytem i handlem kokainą. Serial obnaża mroczne tajemnice światowego handlu narkotykami - od produkcji aż po dostawę do miejsca konsumpcji. Historia zabiera widza w podróż po złożonym systemie wzajemnych zależności, który skażony jest przemocą. Od dżungli po drapacze chmur, od Meksyku po Paryż, od przestępców i biznesmenów po desperatów i miliarderów. Całość połączona jest niewidzialną nicią kokainy. W tej bezlitosnej wojnie o wpływy każdy walczy z każdym i naraża życie na niebezpieczeństwo - od lokalnego drobnego dilera po ojca chrzestnego najpotężniejszej organizacji przestępczej.
W serialu "Zero zero zero" występują: Andrea Riseborough jako Emma Lynwood, Dane DeHaan jako Chris Lynwood, Gabriel Byrnejako Edward Lynwood, Harold Torres jako Manuel Contreras, Giuseppe De Domenico jako Stefano La Piana, Adriano Chiaramida jako Don Minu.

Twórcami serialu są Leonardo Fasoli (scenarzysta serialu "Gomorra"), Stefano Sollima i Mauricio Katz. Za reżyserię produkcji odpowiadają Stefano Sollima (reżyser serialu "Gomorra"), Janus Metz oraz Pablo Trapero. Serial wyprodukowany został przez spółki Cattleya wraz z Bartlebyfilm.
Premiera serialu "Zero zero zero" odbędzie się w HBO GO w sobotę - 15 lutego 2020 roku. Tego dnia do serwisu zostaną dodane dwa pierwsze odcinki produkcji. Kolejne pojawiać się będą co tydzień, w soboty. Serial składa się z 8 odcinków.