Łukasz Szewczyk21.02.2020 (9:49)1 komentarz

Player kręci trzeci sezon "Chyłki". Premiera jeszcze w tym roku

"Chyłka-Rewizja" - taki tytuł będzie nosić trzeci sezon serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza. Fabuła skupi się na sprawie podwójnego morderstwa, w którą zaangażowana zostanie bohaterka. W rolach głównych powrócą Magdalena Cielecka oraz Filip Pławiak.
Magdalena Cielecka w serialu "Chyłka"
Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original rozpoczęły się w połowie lutego w Warszawie. Do obsady znanej z "Zaginięcia" oraz "Kasacji" dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Klara.
Tym razem Joanna Chyłka musi zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient, po stracie żony i córki, ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie staje się jednak głównym podejrzanym w sprawie.

- Serial zyskał już wierne grono wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na trzeci sezon. W "Rewizji" odsłonimy kolejne oblicze naszej bohaterki. Jej zmagania w życiu osobistym okażą się równie interesujące co wyzwania na sali sądowej. Jedno jest pewne - Chyłka na pewno nie przestanie zaskakiwać - mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu.

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym - Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media, kierownikiem produkcji Agnieszka Knysak-Sandecka. Za reżyserię odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Za zdjęcia odpowiada Mateusz Wichłacz.

"Chyłkę-Rewizję" będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie Player, gdzie dostępny jest już pierwszy i drugi sezon serialu. Emisję "Kasacji" na antenie TVN zaplanowano na wiosnę.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Uwielbiam!!!
 0