Łukasz Szewczyk20.03.2020 (17:31)brak komentarzy

"Koronawirus. Podsumowanie dnia". Nowy codzienny podcast TOK FM

Wszystko, co danego dnia warto wiedzieć o wydarzeniach w Polsce i na świecie związanych z pandemią i jej konsekwencjami, znajdzie się w nowym podcaście Radia TOK FM pod tytułem "Koronawirus. Podsumowanie dnia".
Mikrofon TOK FM
W internecie można znaleźć mnóstwo sprzecznych, czasem niesprawdzonych informacji. Podcast "Koronawirus. Podsumowanie dnia" pomoże odnaleźć się w tym gąszczu - na koniec dnia w skondensowanej formie (około kwadransa) przedstawi wszystkie najważniejsze informacje, doniesienia z Polski, Unii Europejskiej i świata, w tym z laboratoriów, w których trwają prace nad szczepionką.
Specjalna audycja internetowa dostępna będzie bez opłat codziennie o godz. 20.00 na Tokfm.pl i w aplikacji TOK FM. Każdego dnia podcast będzie mieć innego autora. Przygotowują go dziennikarki i dziennikarze radia: Roch Kowalski, Agnieszka Lichnerowicz, Karolina Lewicka, Michał Janczura, Dariusz Zalewski i Przemysław Pozowski.

W pierwszej odsłonie podcastu, udostępnionej w czwartek, 19 marca 2020 roku, tematem przewodnim rozważań były zaplanowane na 2020 rok wybory prezydenckie w Polsce. Jaki wpływ na kampanię ma pandemia koronawirusa? Jak mogą wyglądać wybory? Oprócz komentarza do tej sprawy w audycji znalazł się przegląd najważniejszych wydarzeń mijającej doby.