Redakcja Media2.pl04.12.2007 (13:57)8 komentarzy

Ponad 330 tys. czytelników media2.pl w listopadzie

Magazyn media2.pl w listopadzie odwiedziło ponad 330 tys. czytelników. To najlepszy wynik w historii magazynu.
Z danych serwisu stat24.com wynika, że media2.pl wyprzedziło branżowy portal mediarun.pl, który według publikowanego 4 grudnia rankingu, był niżej o jedną pozycję. Media2.pl zajęło drugą pozycję w kategorii Biznes rankingu stat24.com oraz znajduje się w pierwszej setce najbardziej popularnych witryn korzystających z usług stat24.com

Media2.pl w 2007r. znajduje się w czołówce polskich serwisów internetowych na temat mediów, technologii i telekomunikacji zajmując drugą lub trzecią pozycję. Serwis we wrześniu znalazł się w pierwszej 20. serwisów biznesowych w niezależnym badaniu Megapanel PBI/Gemius.
własne, Gemius/ PBI, stat24.com

Komentarze (1 - 8 z 8)

No to gratulacje :)
 0  
Brawo! Oby tak dalej :)
 0  
No a kto powiedział, że wy nie jesteście cudowni (tu gratulacje dla pana Łukasza Roguskiego, który odpisywał na moje e-maile (niektóre serwisy o takie oglądalności nawet nie odpisują na maile).

Naprawdę należne odwiedziny !
 0  
Lol, stat24??

Zadna powazna instytucja nie uznaje ttych badan ;-)
Pochwalcie sie lepiej Gemius/ PBI
 0  
Gemius Traffic i Megapanel w swoim czasie ;)
 0  
Gratuluje gratuluje! Play - 700 tys userow, Netia net24 - 200 tys serow, media2.pl - 330 tys userow. Rekord za rekordem, gonicie czoloweczke. Oby tak dalej!
 0  
Nie ma co sie dziwic takich wynikow. Wchodze na te strone codziennie. Dlaczego tak robie?? Kazdego dnia jest kilka albo kilkanascie wiadomosci z branzy ktora lubie... W zasadzie to jest chyba jedyny serwis ktory czytam na biezaco. Denerwujace jednak jest, ze wraz ze wzrostem popularnosci reklam jest tyle ze nie nadazam z wylaczaniem. Wiadomo jednak z czegos trzeba sie utrzymywac. Zachecam do dalszego rozwoju i jeszcze lepszych wynikow
 0  
no faktycznie. rekordów ostatnio jest bardzo dużo w okolicach tej branży. Playowi się nie dziwię, bo komórek można mieć kilka i wiele osób ma w różnych sieciach, ale jestem pod wrażeniem, że Netia już ma 200 tysięcy użytkowników. Wynik naprawdę niezły. Szacunek.
 0