Łukasz Szewczyk02.06.2008 (22:57)5 komentarzy

Cynk w portalu Onet.pl

Największy polski portal internetowy uruchomił platformę za pomocą której internauci mogą przesyłać informacje o ważnych wydarzeniach, których byli świadkami. Podobne platformy z powodzeniem prowadzą Gazeta.pl (Alert24.pl) czy TVN24 (Kontakt24).
Dziennikarze nie zawsze mogą uczestniczyć we wszystkich interesujących wydarzeniach, dlatego namawiają swoich czytelników bądź widzów do informowania i nadsyłania ekskluzywnych materiałów.
Coraz więcej redakcji uruchamia platformy kontaktwe, gdzie czytelnicy/widzowie mogą zgłaszać swoje ekskluzywne materiały. Agora  prowadzi Alert24.pl , TVN24  - Kontakt24, a TV Silesia  - [email protected].

Kilka dni temu serwis Cynk (wiadomosci.onet.pl/cynk) uruchomił także portal Onet.pl . Za pomocą SMS-a, MMS-a lub internetowego formularza internauci mogą przesyłać informacje o ważnych wydarzeniach.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Dobrze. Ja z interia.pl jestem w Onecie, bo interia chyba zaczyna się kończyć. Wirtualną Polskę może uratować natomiast wejście tam Polsatu.
 0  
Ale afera wybuchnie w Holdingu Węglowym Katowickim-górnicy bony dosana w maju i tylko do reala pojada realizowac.....
Kazimierz -handlowiec 30.04.2010 (12:17:07)
 0  
Dzis na Brodnie o godzinie 22:30 w bloku przy Rembielinskiej zapalila sie instalacja elektryczna w calym budynku. W chwili obecnej straz pozarna wraz z pracownikami administracji probuja opanowac sytuacje. W calym bloku nie ma swiatla i wody a mieszkancy nie moga opuscic budynku poniewaz klatki sa zadymione. Mieszkancy dzwonili od popoludnia ze na klatce czuc dym, w odpowiedzi slyszeli, ze sluzby nie maja czasu. Dopiero po licznych telefonach przyjechano na miejsce zdarzenia i cala akcja zostala rozpoczeta. Trwa do chwili obecnej.
 0  
awaria systemu internetowego ing banku
 0  
Jesteśmy zdruzgotani postawą policji i prokuratury w Zgorzelcu .Dotyczy rejestracji pojazdu na podstawie podrobionego podpisu na umowie z właścicielem ,który sprzedał pojazd do autohandlu .A nasz syn tam kupił i posiada umowę fakturę kupna ,która nie akceptuje policja i prokurator .Zaś akceptuje fałszywą umowę byłego właściciela z właścicielem oszustem .Widoczne podpisy na umowie ręcznie sporządzonej tym samym pismem .To skandal korupcyjny w wydziale policji ,komunikacji i urzędzie rzecznika policji .
 0