Michał Rogowicz18.09.2008 (10:03)brak komentarzy

Rusza serwis dla gimnazjalistów - Zdajmy.pl

Agora uruchomiła serwis edukacyjny Zdajmy.pl, dzięki któremu uczniowie trzecich klas gimnazjum będą mogli przygotowywać się do egzaminów gimnazjalnych. Dostępna są dwa kursy humanistyczny oraz matematyczno - przyrodniczy.
Kursy przygotowawcze dostępne na Zdajmy.pl składają się z części humanistycznej i matematyczno - przyrodniczej. Użytkownicy mogą kupić jeden kurs lub oba kursy w pakiecie. Z systemu można korzystać po wniesieniu opłaty od września 2008 do 19 czerwca 2009 roku, czyli do końca roku szkolnego 2008/2009. Zainteresowani ofertą Zdajmy.pl mogą zarejestrować się w serwisie i zamówić bezpłatną lekcję z informacjami o egzaminie gimnazjalnym.
Użytkownicy Zdajmy.pl mają dostęp do bogatej bazy ponad 1300 zadań. W ramach kursu uczniowie mogą korzystać ze wsparcia nauczycieli na forum oraz opieki metodycznej przez specjalną pocztę wewnętrzną. Uczniowie, którzy przejdą przez wszystkie lekcje i testy w kursie, otrzymają dyplom potwierdzający jego ukończenie. System serwisu przewiduje również możliwość generowania raportów dla rodziców oraz wysyłania wyników wybranych testów.

Kursy oferowane na Zdajmy.pl mają niższą cenę niż tradycyjne metody nauki. Koszt jednego ponad 200-godzinnego kursu wynosi 35 zł, za pakiet trzeba zapłacić 52,50 zł.
Inf. prasowa