Michał Rogowicz19.09.2008 (10:09)5 komentarzy

Firefox 3 popularniejszy niż Internet Explorer 7

Firefox zdobywa coraz większą popularność wśród użytkowników. Teraz przeglądarka Mozilla Foundation odebrała pozycje wicelidera produktowi Microsoftu - Internet Explorer w wersji 7.
Według portalu Ranking.pl w dniach 9 IX 2008 - 15 IX 2008 liderem rynku jest Internet Explorer w wersji 6 z 28% udziałem w rynku.
Pozycją wicelidera poszczycić się może Firefox 3, który posiada 24,6% udziału w rynku. W stosunku do poprzedniego zestawienia, przeglądarka zdobyła ponad 2 punkty procentowe.
Ostatnia pozycja na podium przydała Internet Explorer 7 z 22.4%. Następnie jest Firefox 2 - 15.6% oraz Opera - 6.7%.

Przeglądarka Google Chrome po raz pierwszy widoczna jest w zestawieniu i zdobyła 0,4% udziału w rynku.
Ranking.pl

Komentarze (1 - 5 z 5)

Firefox górą! :P
 0  
Moody masz racje.Sam korzystałem kiedyś z Internet EXplorer 6 była kiczowata i wymieniłem ją na IE 7.Po tygodniu użutkowania stwierdziłem że to jeczcze więkrze gówno!Teraz korzystam z Firefox 3.01.I jestem bardzo zadowolony!Czekam aż Firefox Alpha czy jak mu tam będzie po polsku!Pozdro
 0  
poprosty w FF jest Adblock Plus - i wszystko jasne, jak czasem siade przy kompie z IE to mnie krew zalewa jak mi te durne relkamy wyskakuja, musze pelno okienek pozamykac zeby cos przeczytac, a uzywajac FF nie wiem co to reklamy w necie :)
 0  
i jeszce jedno po wykresie widac jak ludziska ladnie sie przesiadaja z IE7 na FF3
 0  
Czym Wy robicie te screenshoty? Paintem? :D Zainstalujcie sobie do FF addona FireShot. Screeny będą wyraźniejsze. I można je zrobić kilkoma kliknięciami bez użycia programu graficznego.
 0