Michał Rogowicz21.09.2008 (12:39)5 komentarzy

Operator komórkowy za nadajnik w sądzie

Jeden z francuskich operatorów komórkowych został pozwany do sądu za nadajnik fal radiowych, który według rodziny - zniszczył życie 17-letniego chłopca.
Nadajnik w 2000 roku zainstalowała firma Bouygues Telecom. Według prawnika, Richarda Forgeta, to właśnie Bouygues Telecom odpowiedzialne jest za problemy sercowe 17-letniego chłopca. Do sądu wpłynął właśnie pozew, a postawione zarzuty mają charakter kryminalny.
Wpływ nadajników radiowych na ludzi jest badany od wielu lat. Do tej pory powstało kilkadziesiąt badań na ten temat, lecz ostatecznego wniosku nikt nie podał.

Firma Bouygues Telecom odmówiła komentarza w tej sprawie.
PC World Komputer

Komentarze (1 - 5 z 5)

Glupota i jeszcze raz glupota!!!!
 0  
Pewnie też byś tak mówił gdyby ktoś 30 lat temu mówił, że mu azbest szkodzi.
 0  
jeszcze w latach 60-tych uważano, ze palenie tytoniu ma zdrowotny wpływ na człowieka! Prawda okazała się całkiem inna. Tu tez zaczna się niedługo problemy. Ale oczywiście osoby piszace o szkodliwości PEM to ciemnogród - tak uważa wększość forumowiczów. Jestem ciekaw kto zapłaci za leczenie ludzi dotknietych chorobami spowodowanymi szkodliwym oddzialywaniem PEM?
 0  
skoro uwazaja ze fale radiowe szkodza nic sie przeprowadza w tereny gdzie takie nie dochodza. typowy sposob na wyciagniecie pieniedzy od firmy
 0  
@regoat: "nic sie przeprowadza w tereny gdzie takie nie dochodza" - tzn gdzie? Do Kopalni w Wieliczce, czy na Antarktydę?
 0