Beata Ratuszniak14.10.2008 (14:57)brak komentarzy

Rusza akcja portalu Students.pl

W środę 15 października rusza akcja "Miasto Studentów" organizowana przez portal Students.pl należący do wydawnictwa Axel Springer Polska. Użytkownicy serwisu w drodze głosowania wybiorą najlepsze miasto do studiowania w Polsce.
Studenci będą oceniać miasta w czterech kategoriach kluczowych dla wygody studiowania - koszty utrzymania, atmosfera, czas wolny i komunikacja. Na podstawie własnych doświadczeń użytkownicy przydzielają wybranemu miastu w każdej z kategorii gwiazdki w skali od 1 do 5 - pięć gwiazdek oznacza najwyższą, a jedna najsłabszą notę. Oceny w każdej z kategorii złożą się następnie na średnią ocenę miasta przez użytkownika.
Na potrzeby akcji portal Students.pl  uruchamia blog "Miasto Studentów", na którym każde miasto będzie mogło umieszczać teksty, zdjęcia i krótkie filmy promujące miejsce przyjazne studentowi.

Patronat nad akcją objął Dziennik  i tygodnik Newsweek . "Miasto Studentów" promowane będzie kampanią reklamową w tytułach Axel Springer Polska  i na portalach internetowych wydawnictwa. Kreację przygotowała agencja FireFly Creation.
Axel Springer