Łukasz Szewczyk07.11.2008 (15:01)1 komentarz

Ruszyła Audioteka.pl

W Internecie zadebiutował serwis Audioteka.pl zajmujący się wyłącznie dystrybucją audiobooków on-line w formacie do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na komputerze, na odtwarzaczach mp3, telefonach komórkowych czy sprzęcie domowym.
Audioteka.pl jest serwisem zajmującym się dystrybucją audiobooków, czyli książek audio. Audiobooki są dostępne on-line w postaci plików .mp3 do pobrania i dzięki możliwości wgrania ich na płytę CD czy też przenośny odtwarzacz mp3 są gotowe do słuchania, zarówno na komputerze, w odtwarzaczach .mp3, iPodach, telefonach komórkowych, domowym sprzęcie grającym czy w samochodzie, zaraz po zakupie wybranej pozycji.
Audiobooki są od dawna niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych i Niemczech, ale bardzo szybko zdobywają rzesze wielbicieli na całym świecie.

W chwili premiery w serwisie audioteka.pl dostępnych jest około 200 nagrań. Wśród bestsellerów dostępnych w serwisie audioteka.pl można wymienić chociażby takie tytuły, jak: "Diabeł ubiera się u Prady" autorstwa Lauren Weisberger, "Opowieści z Narnii" Clive’a Staples Lewis, "Polskę Piastów" Pawła Jasienicy, czy – już niedługo - "Bridę" Paulo Coelho.

W nagranich głosu użyczyli czołowi polscy artyści. Usłyszeć można takich znanych wykonawców, jak: Jerzego Stuhra, Zbigniewa Zapasiewicza, Krzysztofa Kolbergera, Jana Englerta, Wiktora Zborowskiego, Mariana Opani, Krzysztofa Globisza, Leszka Filipowicza, Anny Dereszowskiej czy Marcina Trońskiego.
Audioteka.pl

Komentarze (1 - 1 z 1)

nareszcie ,mam mamę niewidzącą a która kochała książki
 0