Łukasz Szewczyk27.11.2008 (18:53)brak komentarzy

Zinio Inside - cyfrowa prasa za darmo

Zinio Systems LLC udostępnił nowatorską wyszukiwarkę zawartości e-prasy. Umożliwia ona nie tylko odnalezienie pożądanej frazy w zawartości całego e-czasopisma, ale również zapoznanie się z kompletnym artykułem jeszcze przed zakupem wydania.
Wyszukiwarka oparta jest na rozwiązaniach firmy Autonomy. Czytelnicy otrzymali narzędzie znacząco zwiększające komfort i skuteczność poszukiwania pożądanych informacji. Wyszukiwanie obejmuje ponad milion artykułów zamieszczonych w ponad 50 tysiącach wydań e-czasopism. Wśród 1 000 tytułów, dostępnych w kilkudziesięciu językach, jest również ponad 100 polskich gazet i czasopism. Dostarcza je wyłączny partner Zinio w Polsce, NetPress Digital.
- Nasz amerykański partner technologiczny wprowadza cyfrową prasę w kolejną generację rozwoju. Umożliwia bezpłatne zapoznanie się z całymi artykułami przed zakupem i on-line, bez konieczności ściągania przeglądarki Zinio Reader, przy zachowaniu wyglądu papierowego czasopisma - mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes NetPress Digital.

Zinio Inside to nie tylko wyszukiwarka, ale również wiele funkcjonalnych dodatków, pozwalających maksymalnie wykorzystać możliwości e-wydań. Cała zawartość e-prasy dostępnej w systemie Zinio dostępna jest on-line. Dzięki temu każdy Internauta może zapoznać się z wybranym artykułem bez konieczności zakupu całego wydania, a także przesyłać znajomym linki do poszczególnych tekstów lub stron. Aplikacja jest również zintegrowana z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi oraz agregatorami treści. Widgety dają możliwość zamieszczenia na dowolnej stronie www lub blogu dwustronicowych widoków z e-magazynem z oferty Zinio.
NetPress Digital