Łukasz Szewczyk15.12.2005 (18:02)brak komentarzy

Sylwester z Sympatią.pl

Po ubiegłorocznym sukcesie sylwestrowej akcji, Sympatia.pl po raz kolejny pomaga skojarzyć partnerów na wspólną zabawę w noc sylwestrową. Sympatia.pl jest internetowym serwisem towarzyskim.
"Sylwester z Sympatią" został przygotowany specjalnie z myślą o użytkownikach serwisu towarzyskiego Sympatia.pl. Dzięki bezpłatnej usłudze mogą oni szybko odnaleźć inne osoby, które są zainteresowane przywitaniem Nowego Roku w atmosferze wspólnej, dobrej zabawy. Dodatkowo serwis umożliwia publikowanie ogłoszeń o spotkaniach organizowanych przez Sympatycznych Użytkowników.

W odszukaniu najbardziej odpowiedniego partnera skutecznie pomaga specjalna sylwestrowa wyszukiwarka. Dzięki niej można określić: płeć osoby, przedział wiekowy, preferowane miejsce zamieszkania. Dodatkowo można skorzystać z wielu innych opcji, dostępnych w rozszerzonej wersji wyszukiwarki.

Profile zainteresowanych spotkaniem w Sylwestra oznaczane są hasłem "Wolna/wolny w Sylwestra". Wszyscy, którzy zdecydują się poszukać osoby towarzyszącej, mogą wysłać zaproszenie dzięki specjalnie przygotowanemu systemowi wewnętrznej poczty serwisu.

W ciągu pierwszych dwóch dni funkcjonowania akcji profil "Wolna/wolny w Sylwestra" zaznaczyło już 15 tys. osób! Czas spędzony na stronach serwisu umila sylwestrowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do dyspozycji Sympatycznych pozostaje także Cafe - Forum Sympatii oraz Sympaticon - dział publicystyczny z artykułami ekspertów - w tym dr Joanny Heidtman (psychologia) i Zofii Kosińskiej (savoir vivre).

Sympatia.pl jest najczęściej oglądanym serwisem w branży e-randek w Polsce - liczba odsłon wyniosła we wrześniu 2005 roku 152 miliony. Serwis posiada ponad 1,5 miliona zarejestrowanych profili na świecie oraz ponad 813000 zdjęć.

Adres serwisu: www.sympatia.pl
Onet.pl
brak