Beata Ratuszniak01.06.2009 (14:18)3 komentarze

GG Pro – komunikator dla firm już dostępny

Na rynku pojawił się nowy biznesowy komunikator internetowy – GG Pro. Debiut najnowszego produktu spółki Livechat Software poprzedził miesiąc testów, w których wzięło udział ponad 5000 beta testerów.
GG Pro to komunikator przeznaczony do rozmów tekstowych i głosowych. Poza standardowymi funkcjami posiada rozwiązania takie jak wspólna lista kontaktów, zarządzanie uprawnieniami pracowników, współdzielona historia rozmów i statystyki aktywności. Dzięki temu oprogramowanie umożliwia nie tylko sprawną komunikację pomiędzy pracownikami, ale także gromadzenie wiedzy zarówno w małych i średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach.
- Nasz produkt przeznaczony jest dla biznesu, dlatego o jego przetestowanie poprosiliśmy przedsiębiorców i managerów z korporacji – mówi Szymon Klimczak, Dyrektor Marketingu Livechat Software, spółki tworzącej GG Pro. – Otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń zawierających sugestie zmian w produkcie i pomysły na jego dalszy rozwój. Kilkanaście firm zdecydowało się również na zakup naszego komunikatora jeszcze przed zakończeniem testów – dodaje.

GG Pro odróżnia od bezpłatnych rozwiązań możliwość zarządzania pracownikami korzystającymi z komunikatora. Począwszy od fazy tworzenia kont, przez nadawanie pracownikom uprawnień i przydzielanie ich do grup roboczych i departamentów, aż po monitoring ich aktywności i statystyki rozmów. W pracy mają pomóc takie funkcje jak współdzielona lista kontaktów i historia rozmów. Komunikator biznesowy umożliwia ustanowienie polityki wykorzystania komunikatorów. Administrator systemu decyduje wtedy m.in. czy pracownicy mogą korzystać z dodatkowych protokołów komunikacyjnych, korzystać z prywatnego komunikatora, lub np. prowadzić prywatne rozmowy.

Komunikator jest dostępny w 2 wersjach: Small Business oraz Enterprise. W obu wersjach komunikacja w GG Pro odbywa się z wykorzystaniem połączeń zabezpieczonych przy użyciu szyfrowania SSL. Więcej informacji o różnicach między obiema wersjami można znaleźć na stronie http://www.ggpro.pl.

Komentarze (1 - 3 z 3)

testowalem i bez rewelacji, chociaz lepsze od gg8
 0  
Ten komunikator ma takie funkcje, które powinna mieć podstawowa (darmowa) wersja od 3 lat
 0  
tak roadway, tylko po co komu takie funkcji w domu do gadania o dupie marynie
 0