Łukasz Szewczyk15.06.2009 (15:01)1 komentarz

GG Pro w sieci partnerskiej

Biznesowy komunikator internetowy GG Pro, który niedawno zadebiutował na rynku, rozszerza swoją sieć sprzedaży. Propozycja współpracy skierowana jest zarówno do małych firm, jak też większych przedsiębiorstw zainteresowanych wprowadzeniem GG Pro do swojej oferty.
GG Pro to komunikator dla firm. Poza standardowymi możliwościami, zawiera on funkcje zaprojektowane w celu ułatwienia pracy w rozproszonych zespołach, takie jak: wspólna lista kontaktów, zarządzanie poziomem uprawnień pracowników, statystyki ich aktywności oraz wspólna historia rozmów. Aplikacja daje też kierownictwu firmy dodatkową korzyść w postaci możliwości nadzoru nad wykorzystaniem komunikatorów w przedsiębiorstwie.

Administratorzy programu posiadają pełny dostęp do informacji o firmowym komunikatorze – począwszy od tworzenia kont, przez nadawanie uprawnień pracownikom i przydzielanie ich do grup roboczych i departamentów, aż po monitoring aktywności i statystyki rozmów. Aplikacja pozwala także mierzyć ilość rozmów biznesowych i prywatnych, a wyniki prezentuje w formie raportów i wykresów.

LiveChat Software, spółka należąca do grupy GG Network, przygotowała program partnerski, który ma na celu popularyzację idei komunikatora biznesowego, a przez to dbanie o efektywność pracowników korzystających w codziennej pracy z komunikatorów.
LiveChat Software

Komentarze (1 - 1 z 1)

Niezłe !
 0